Olivier Janiak wściekły na PKP: W Malborku staliśmy z godzinę, teraz stoimy w polu

Oliver Janiak to kolejna polska gwiazda, która mocno rozczarowała się standardami podróż PKP. Popularny prezenter inaczej wyobrażał sobie powrót znad morza do Warszawy pociągiem Intercity.

wróć do artykułu
  • ~oburzony
    (2019-08-12 11:36)
    Skandal! Po godzinie przyjechała lokomotywa spalinowa, a powinna po dziesięciu minutach przylecieć rakietowa, osiąść na szynach i błyskawicznie przepchnąć skład z tak znakomitym artystą.
  • ~Jasiak
    (2019-08-12 12:18)
    Może byś odwiedził fryzjera panienko.
  • ~JewKaukie
    (2019-08-12 12:24)
    As real as it gets! :) PKP nikogo nie faworyzuje. Jestes "Prezydętę" to i tak bedziesz stał w szczerym polu jak wszyscy ! :). Tu panuje DE MO KRA CJA 100%
  • ~brother L
    (2019-08-12 12:25)
    A kim jest ten zarośnięty Pan ? Z kosmosu? Nie wie że pociąg ,samolot ,a tym bardziej jego wypasiona fura może odmówić mu posłuszeństwa w najmniej odpowiednim momencie? Co by powiedział stojąc między polami buraków gdzie nie miałby zasięgu swojej wypasionej komóry? Bo jest niedziela ?
  • ~cc
    (2019-08-12 13:03)
    można zmienić sobie kraj
  • ~otwieracz puszek
    (2019-08-12 15:12)
    Ze względu na tę samą awarię spędziłem 2 godziny plus na dworcu Warszawa Wschodnia, czekając na przesiadkę. Mówiąc szczerze, tam jest takie takie za-d*pie, że pewnie wolałbym przesiedzieć w jakimś Malborku lub w polu, bo najbliższa sensowna knajpka jest tam pewnie bliżej. Albo nie wracać z Białegostoku, którego nie widziałem przez 30+ lat i to był mój ciężki błąd...
  • ~otwieracz puszek
    (2019-08-12 15:16)
    Pani Tamara Arciuch jest zapewne tak tępa lub żyje w tak alternatywnym świecie, że nie wie, że jest coś takiego jak rezerwacja.
  • ~weres
    (2019-08-18 20:32)
    To dla tego pajaca InterCity mialo otwierać szlabany, aby do warszawki mógł wrócić tzw. tffuu celebryta. Ja jechałem A1 2 godziny dlużej i dojechałem. Tym z TVNu wydaje się,że są nadzwyczajną kastą.
  • ~Ojej
    (2019-08-29 22:21)
    Olyver Baniak.Trza było iść z 👞.