Więdłocha i Pawlicki założyli spółdzielnię rolniczą: Kupiliśmy ze znajomymi 50 hektarów ziemi

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki przywiązują dużą wagę do jakości spożywanych przez siebie produktów. Dlatego, by mieć pewność, że jedzą zdrowo i ekologicznie, postanowili zająć się uprawą warzy i owoców.

wróć do artykułu
  • ~Rolnik nie ekologiczny
    (2019-06-11 16:57)
    Zrobcie zdjecia tym waszym super plonom i jak plewicie ten hektar ziemniakow albo jak zbieracie stonke z niego 50ha ugoru co za marnotrastwo
  • ~Halina
    (2019-06-12 08:17)
    Bardzo dobry pomysł i dobrze by było więcej takich spółdzielni a wtedy szlak by trafił pośrednikow ,a ludzie by tylko na tym skorzystali.HS
  • ~Viki P.
    (2019-06-12 09:01)
    50 hektarów, to z samej dotacji z Unii spora kasa będzie.
  • ~lima
    (2019-06-12 09:41)
    zasadzili....... i jeszcze cos,...ale nie pamietam. A moze konopie indyjskie albo mak...,ha,ha,ha. hej!
  • ~eurosajuz
    (2019-06-12 11:18)
    Czego się nie zrobi dla wyłudzenia dotacji unijnych ...
  • ~sprawiedliwość społeczna
    (2019-06-12 12:58)
    hahaha socjalizm jak nic wróci . durni robotnicy jak długo ze swoich żałosnych groszowych pensji będziecie miliardami finansować biznesy miejskich i wiejskich cwaniaków, spekulantów, gangsterów. taki rolnik dostaje i milion dopłat na rok. stać go na ferrari i kąpiel w piwie z własnego browaru. a na co was stać ? na szynkę z dodaną wodą a raczej na wodę z dodaną szynką !
  • ~Kim oni sa?
    (2019-06-12 15:18)
    Blagam przestancie chwalic sie ile macie ziemi przestancie wystepowac w durnych i wulgarnych filmach np.ze Stuhrem demoralizujacych mlodziez. I zacznijcie nasladowac prawdziwych aktorow. Kiedys byla np. H.Modrzejewska, Teatr Rapsodyczny dbajacy o wysoki poziom moralny sztuki i odbiorcoow. Dzis dla kasy i popularnosci znizacie sie do poziomu barbarzynstwa takiego np jak Planeta Singli z gola d..a Stuhra. I nie mydlcie nam oczu ze tak dbacie o ekologie . Gdybyscie reprezentowali jakis poziom moralny, intelektualny to zdecydowanie sprzeciwialibyscie sie promocji antykultury czyli marksizmu kulturowego i ideologii gender w filmach - wy niestety ta antykulture sami wspieracie.:
  • ~Sokular
    (2019-06-12 15:24)
    Na tak dużym obszarze takie produkty???????? ktoś Wam żle doradza...........to sie nie uda,będzie problem z odłogowaniem ziemi.............na taka zabawę wystarczy 5 arów nie 50ha.
  • ~y
    (2019-06-12 18:20)
    Zioła sieje się a nie sadzi!!!! Rolnicy???
  • ~jeż
    (2019-06-12 21:37)
    co oni piszą pod publikę sadziła ręcznie na 50 hektarach warzywa, ludzie jakie to eko kto obrobi taki areał pod warzywa bez oprysków . Rączki u nich jak u poety a nie jak po pracy w polu wysiadają po godzinie pracy . Na balkonie może uprawiają i się pomyliło.