Kinga Duda skończyła studia prawnicze. Dumny tata pochwalił się sukcesem córki

Każdy rodzic przeżywa sukcesy swojego dziecka bardziej, niż własne. Prezydencka para ma w ostatnim czasie powód do radości, bowiem ich córka, Agata Duda właśnie skończyła studia prawnicze.

wróć do artykułu
  • ~ziutek
    (2019-05-16 17:35)
    Jak sie nie wie, co studiowac, to sie studiuje prawo. Martusia tez prawicz ....sorry, prawniczka.
  • ~ziutek
    (2019-05-16 17:32)
    "Jestesmy wolni, mozemy isc- NO TO IDZCIE !
  • ~jack35
    (2019-05-16 10:21)
    Panie redaktorze z całym szacunkiem ale córką pary Prezydenckiej jest Pani Kinga , a nie Pani Agata. Pozdrawiam i gratuluję.
  • ~Roderyk.
    (2019-05-16 09:53)
    Niech Szczęście i Uśmiech będzie Pani wizytówką.
  • ~Virgo
    (2019-05-16 08:49)
    Jeśli będzie miała pani Kinga takie samo poszanowanie dla prawa jak jej prominentny rodzic to zajdzie daleko. Dalejże w kontynuowaniu rodzinnej tradycji słynnej "falandyzacji prawa". Niestety nie obiecuję sobie niczego specjalnego z tej nowo upieczonej prawniczki, podobnie zresztą jak rozczarowała pani Małgorzata Wasserman. Absolwenci prawa UJ mają być może wiedzę, ale jej stosowanie nie zawsze budzi zachwyt. Wesołej podróży przez dorosłe życe, mimo wszystko, pani Kingo!
  • ~zmartwiony
    (2019-05-15 20:01)
    Kiedys ktos sie chwalil przed Kisielewskim swoja corka. Jaka jest piekna i madra itd.. Kisiel sluchal tych pochwal az w koncu nie wytrzymal i rzekl do szczesliwego taty : i co z tego jak i tak kiedys umrze. Moral - co piekne i madre nie potrzebuje reklamy.
  • ~Zenon
    (2019-05-15 19:00)
    bedzie takim wybitnym prawnikiem jak tatus spec od łamania konstytucji
  • ~wanda
    (2019-05-15 18:39)
    gratulacje ,piekna dziewczyno,pokonałaś wszystkich,ktorzy Ci zle zyczyli,brawo, rowniez gratulacje dla rodzicow
  • ~Demaskator
    (2019-05-15 18:19)
    Ładna, ale Andrzeja jako teścia nie chciałbym mieć. Gratulacje. Pilnuj prawa jak tego nie robi twój ojciec.
  • ~Bolo
    (2019-05-15 17:56)
    Brawo pani mgr! A teraz praca dla idei , na początek 12tys. zł miesięcznie netto .Może być ?
  • ~Marianna z Człuchowa
    (2019-05-15 17:39)
    CIMOSZENKO JUZ POGRATULOWAL? PEWNIE SIE UCIESZY
  • ~Ałtorytet
    (2019-05-15 17:38)
    ALE TAKA PRAWICZKA TO Z NIEJ NIE JEST...
  • ~buc
    (2019-05-15 17:37)
    gratulacje pani kingo,mysle iz pani lepiej uwazala na zajeciach z prawa konstytucyjnego
  • ~Ilona
    (2019-05-15 16:48)
    Kinga gratulacje. Niech ci zazdroszczą że jesteś zdolną mądrą mloda kobietą pozdrowienia dla rodziców
  • ~Emerytka
    (2019-05-15 16:36)
    Czy pójdzie w śladami ojca, i jako prawnik będzie łamać konstytucję?Podobno jabłko pada niedaleko od jabłoni.Oby byłoinaczej,czego jej życzę.
  • ~xenon
    (2019-05-15 15:44)
    A "córunia tatunia" wie chociaż co to Konstytucja, czy podobnie jak tatuś nie zna tego prawa?!
  • ~Nitro
    (2019-05-15 15:42)
    Super, będzie kolejna Dudowa, która skończyła studia, a o prawie nie ma zielonego pojęcia, jak jej tatuś!!! Kto tym bezmózgowców dyplomy rozdaje?!
  • ~Dark
    (2019-05-15 15:32)
    Mam nadzieję że bardziej rozumie co to jest Prawo niż tatuś który wyciera się nim w toalacie ...
  • ~Rafał z Mogilna
    (2019-05-15 14:59)
    Gratulacje. Ciekawe czy chociaź z tej okazji mamunia do córki przemówił czy jak zwykle milczenie
  • ~rychu
    (2019-05-15 14:50)
    Gratulacje !!!!! i co dalej ??!!!! zrobi doktorat i bedzie postepowala jak tatus ??!!!!!

Może zainteresować Cię też: