Grażyna Torbicka: Nie cieszę się z tego, że Telewizja Polska stała się telewizją narodową

| Aktualizacja:

Grażyna Torbicka niemal całe swoje zawodowe życie spędziła w szeregach Telewizji Polskiej. Dlatego dziennikarka przyznaje, że dziś ciężko jej patrzeć na to, w jakim kierunku idzie ta stacja.

wróć do artykułu
  • ~Kazia.,,,...,,,,,..,.,.,,.,
    (2019-05-09 10:47)
    Nikt Panią nie zmuszał do pracy w tej telewizji , jak ktoś nie chce to zwyczajnie idzie swoją drogą . Znajdą się tacy którzy będą chcieli. Jest pani zwykłym resortowym dzieckiem i do tej roboty dostał się pani po znajomości , a nie ze względu na szczególne umiejętności. Robienie z siebie męczennicy jest śmieszne. A te komentarze przed filmami , które pani robiła były pozbawione wiedzy filmowej, a nacechowane prywatnymi gustami, zwykle świadczyły o wepchaniu tego co było pod ręką.
  • ~Constantine
    (2019-05-09 11:15)
    Grażka,ściągnij make up i pokaż jak naprawdę wyglądasz.Ludzie się zdziwią.
  • ~[ ╲╱]♏[├─┤]
    (2019-05-09 12:27)
    Zgadzam się z panią Torbicka, to nie do pomyślenia by TVP była telewizją narodową, powinna być telewizją niemiecko-izraelsko-rosyjsko-ukraińską z wtrąceniami litewsko-białorusko-słowacko-czeskimi...
  • ~Batko
    (2019-05-09 13:02)
    O ODCIĘLI od Koryta.I teraz opluwa.WSTYD BABSKO.
  • ~befana
    (2019-05-09 13:17)
    Lateksowa lala.
  • ~sp
    (2019-05-09 14:05)
    Wypowiedź nie jest obiektywna, ale ta pani przynajmniej nie pluje, jak robią to inni odstawieni od uprzywilejowanego miejsca przy korytku.
  • ~A.M
    (2019-05-09 14:48)
    Wreszcie zniknęły te resortowe, czerwone ,pezetperowskie,od 30 lat te same twarze, nie do usunięcia. Całe dziedziczne telewizyjne klany Kraśki i Torbickie. Istniały tylko TVP, dzisiaj jakoś nikt z prywatnych , zagranicznych stacji ich nie chce.A tam świetnie pasują kosmopolici.
  • ~Author
    (2019-05-09 14:51)
    A my się cieszymy, że pani tam juz nie ma.
  • ~My Naród Polski
    (2019-05-09 15:13)
    Pani Grażyno to jest telewizja PiS_bolszewicka. Nie ma czego żałować.
  • ~beret
    (2019-05-09 15:53)
    Szanowna pani Torbicka w jednym szczególe się myli - "Telewizja Polska jest teraz mniej telewizją publiczną niż kiedykolwiek wcześniej." Za rządów Donalda Tuska i Ewy Kopacz Telewizja Polska publiczna była tylko z nazwy. Zero krytyki rządu - za to atak nonstop na opozycję (wówczas PiS). Nie było zmiłuj. Za niewygodne pytanie do pani Kopacz stanowisko stracił Kamil Durczok.... Krótka pamięć leminga...
  • ~wolf
    (2019-05-09 17:04)
    W Polsce narodem są Polacy. Jeśli TV publiczna jest dla Polaków (bo dla kogo ma być?) to z założenia jest narodowa. O co więc chodzi??
  • ~Norymberdzki
    (2019-05-09 17:09)
    Pani Torbicka ! TVP stała się telewizją partyjną ! Od kiedy PIS ma się utożsamiać z narodem ? To, że część obywateli popiera PIS, nie znaczy, że instytucje, które zawłaszczył PIS stały się narodowe. Nawet siły zbrojne nie zawsze są narodowe (przykład Wenezuela), a co dopiero media.
  • ~werner
    (2019-05-09 17:34)
    nikt panią o słowo nie pyta " upudrowana na maxa lolito "
  • ~nowe czasy , nowi ludzie
    (2019-05-09 19:37)
    Nie cieszy sie tez z upadku komuny. To calkiem zrozumiale.
  • ~Arek Wawaawa
    (2019-05-09 19:39)
    a jaką miałaby być ? Telewizją Niemiecką czy inną ? Polska to naród czy zbieranina przygłupów vel wypowiedź Torbickiej.
  • ~von Gersdorf
    (2019-05-09 20:04)
    Tej pani już dziękujemy i zapraszamy na emeryturę.
  • ~Jh
    (2019-05-09 20:37)
    Mamusia cie wsadzila kiedys do tv teraz koryto juz nie ma to nie podoba sie tv
  • ~Fedor
    (2019-05-09 21:48)
    Z biogramu w Wikipedii wynika, że Torbicka karierę w TVP rozpoczęła w 1985 roku. Najwyraźniej szefowie z nadania junty Jaruzelskiego jej nie przeszkadzali - pewnie dlatego, że telewizja nie była narodowa tylko... międzynarodowa tj. internacjonalistyczna i komunistyczna. Kolejne żenujące resortowe dziecię, któremu kilka słów prawdy przed emisją zakłamanego dzieła Pawlikowskiego zepsuło dobre samoPOczucie.
  • ~Heniek
    (2019-05-10 07:26)
    TVP jest o wiele lepsza odkąd Kurski jest prezesem.
  • ~Bartek
    (2019-05-10 07:47)
    Nie potrafisz odejść z honorem.Myślałaś ,że jesteś wieczna i niezastąpiona !