Grażyna Torbicka: Nie cieszę się z tego, że Telewizja Polska stała się telewizją narodową

| Aktualizacja:

Grażyna Torbicka niemal całe swoje zawodowe życie spędziła w szeregach Telewizji Polskiej. Dlatego dziennikarka przyznaje, że dziś ciężko jej patrzeć na to, w jakim kierunku idzie ta stacja.

wróć do artykułu
  • ~ricz
    (2019-05-11 11:32)
    Uawga na agenture stalinowski pomiot i dzieci resortowe
  • ~Nikifor
    (2019-05-10 19:17)
    Prosze zrobic miejsce dla mlodszej generacji i isc na emeryture oczekujemy zmiany na mlode pokolenie re same twarze przez tyle lat opatrzylo sie juz
  • ~Jak
    (2019-05-10 17:31)
    Sory gupie gadanie w szwecji tez mamy zmuszana tv panstwowa stare dziady i nudy i jakos nikt sie nie skarzy polacy to rozpusta narod
  • ~iwanka
    (2019-05-10 17:22)
    Niestety stare twarze sie opatrzyly, torbicka juz tez jeststara, sa juz mlodsze i ladniejsze , trzeba sie z tym pogodzic i szukac forsy w reklamach.janowski tez juz reklamuje protezy😆
  • ~Z
    (2019-05-10 13:30)
    Zaklamana megalomanka,resortowe dziecko nie moze teraz za bardzo szpanowac,bo kierunek POwinien byc inny,zeby ja bardziej lansowal.
  • ~RejcanKamil
    (2019-05-10 08:46)
    pani Torbicka ohodź Pani z TV jak najprędzej. Nikt za Panią tęsknił ne będzie
  • ~Bartek
    (2019-05-10 07:47)
    Nie potrafisz odejść z honorem.Myślałaś ,że jesteś wieczna i niezastąpiona !
  • ~Heniek
    (2019-05-10 07:26)
    TVP jest o wiele lepsza odkąd Kurski jest prezesem.
  • ~Fedor
    (2019-05-09 21:48)
    Z biogramu w Wikipedii wynika, że Torbicka karierę w TVP rozpoczęła w 1985 roku. Najwyraźniej szefowie z nadania junty Jaruzelskiego jej nie przeszkadzali - pewnie dlatego, że telewizja nie była narodowa tylko... międzynarodowa tj. internacjonalistyczna i komunistyczna. Kolejne żenujące resortowe dziecię, któremu kilka słów prawdy przed emisją zakłamanego dzieła Pawlikowskiego zepsuło dobre samoPOczucie.
  • ~Jh
    (2019-05-09 20:37)
    Mamusia cie wsadzila kiedys do tv teraz koryto juz nie ma to nie podoba sie tv
  • ~von Gersdorf
    (2019-05-09 20:04)
    Tej pani już dziękujemy i zapraszamy na emeryturę.
  • ~Arek Wawaawa
    (2019-05-09 19:39)
    a jaką miałaby być ? Telewizją Niemiecką czy inną ? Polska to naród czy zbieranina przygłupów vel wypowiedź Torbickiej.
  • ~nowe czasy , nowi ludzie
    (2019-05-09 19:37)
    Nie cieszy sie tez z upadku komuny. To calkiem zrozumiale.
  • ~werner
    (2019-05-09 17:34)
    nikt panią o słowo nie pyta " upudrowana na maxa lolito "
  • ~Norymberdzki
    (2019-05-09 17:09)
    Pani Torbicka ! TVP stała się telewizją partyjną ! Od kiedy PIS ma się utożsamiać z narodem ? To, że część obywateli popiera PIS, nie znaczy, że instytucje, które zawłaszczył PIS stały się narodowe. Nawet siły zbrojne nie zawsze są narodowe (przykład Wenezuela), a co dopiero media.
  • ~wolf
    (2019-05-09 17:04)
    W Polsce narodem są Polacy. Jeśli TV publiczna jest dla Polaków (bo dla kogo ma być?) to z założenia jest narodowa. O co więc chodzi??
  • ~beret
    (2019-05-09 15:53)
    Szanowna pani Torbicka w jednym szczególe się myli - "Telewizja Polska jest teraz mniej telewizją publiczną niż kiedykolwiek wcześniej." Za rządów Donalda Tuska i Ewy Kopacz Telewizja Polska publiczna była tylko z nazwy. Zero krytyki rządu - za to atak nonstop na opozycję (wówczas PiS). Nie było zmiłuj. Za niewygodne pytanie do pani Kopacz stanowisko stracił Kamil Durczok.... Krótka pamięć leminga...
  • ~My Naród Polski
    (2019-05-09 15:13)
    Pani Grażyno to jest telewizja PiS_bolszewicka. Nie ma czego żałować.
  • ~Author
    (2019-05-09 14:51)
    A my się cieszymy, że pani tam juz nie ma.
  • ~A.M
    (2019-05-09 14:48)
    Wreszcie zniknęły te resortowe, czerwone ,pezetperowskie,od 30 lat te same twarze, nie do usunięcia. Całe dziedziczne telewizyjne klany Kraśki i Torbickie. Istniały tylko TVP, dzisiaj jakoś nikt z prywatnych , zagranicznych stacji ich nie chce.A tam świetnie pasują kosmopolici.