Rozenek - Majdan w wielu wywiadach szczerze mówiła o tym, że jak niemal każda kobieta bywa próżna, lubi dobrze wyglądać i podobać się innym. Dlatego na instagramowym profilu celebrytki bardzo często pojawiają się jej zdjęcia w kusych strojach i seksownych pozach.

Ostatnio Małgorzata opublikowała serię fotek z sesji zdjęciowej nad morzem. Gwiazda miała na sobie bardzo krótką sukienkę co spowodowało, że na jednym ze zdjęć widać kawałek jej pośladka.

W komentarzach natychmiast pojawiła się lawina krytyki. Wielu fanów zwróciło uwagę, że jako mentorka w programie uczącym młode dziewczęta, jak być damą, Rozenek nie powinna świecić nagą pupą w mediach społecznościowych:

Tu nie chodzi o zazdrość , czy coś wypada w pewnym wieku czy nie ,czy ma się super figurę i czym pochwalić. Ale jeśli występuje się w programie " projekt lady" uczy się jak być damą , daje rady,zmienia się niesforne kobietki w wyrafinowane damy to chyba nietaktem jest pokazywanie tyłka w mediach społecznościowych, lekka hipokryzja moim zdaniem :-)

Kazdy pretekst dobry zeby pokazac tylek 🤣🤣🤣 ktos chyba nieustannie musi sobie udowodnić ze ma niezle cialo...

Pomieszanie z poplątaniem. Mentorka w programie o byciu dama a w życiu pupa na wierzchu. Ehhhh wszystko na sprzedaz. Smutne to instagramowe życie.

Pani Gosiu, przecież jesteś dojrzałą kobietą i po co to wszystko?! Zwracanie uwagi na siebie odkrywając tyłek, słabe 😒

W komentarzach nie zabrakło także głosów zachwytu nad figurą i odwagą Małgorzaty Rozenek - Majdan do prezentowania swoich wdzięków.