Kiedy w mediach pojawiły się ich pierwsze wspólne zdjęcia, część fanów sądziła, że autorzy bestsellerowych kryminałów planują wspólną książkę. Byli jednak tacy, którzy w tej relacji od razu dostrzegli coś więcej. Jak się okazuje, mieli rację.

Na swoim profilu na Facebooku Remigiusz Mróz opublikował wspólne zdjęcie z Katarzyną Bondą, na którym przytuleni patrzą sobie głęboko w oczy. Opis fotografii nie pozostawia wątpliwości co do tego, że pisarski duet połączył romans:

Ze względu na to, że od jakiegoś czasu krążyły plotki o wspólnej książce, formalnie ten post ma służyć ich zdementowaniu, nieformalnie zaś...

Reklama

Razem z Katarzyna Bonda pozdrawiamy! :) Dziękujemy za każde dobre słowo pod wspólnymi zdjęciami, każdy komentarz po wspólnych spotkaniach i inne miłe akcenty (tudzież za shipowanie, a jakże!). Starczy rzec, że wiedzieliście jeszcze przed nami i dostrzegaliście więcej niż my. ;)

Aby formalnościom stała się zadość, jeszcze to obiecane dementi: książki żadnej razem nie piszemy. Kasia dzielnie walczy ze swoją (jest na co czekać, gwarantuję!), ja zwyczajowo się obijam i prokrastynuję. (I trochę jej przeszkadzam w robocie).

Szczęśliwym zakochanym serdecznie gratulujemy!

Reklama