Wczoraj Dominika Tajner-Wiśniewska zaskoczyła swoich fanów facebookowym postem, w którym napisała, że jej mąż złożył pozew o rozwód.

Reklama

Post szybko usunęła, ale informację o rozwodzie potwierdziła w rozmowie z dziennikarzami. Poproszona o komentarz przez Plejadę wyznała, że decyzję o rozstaniu podjął Michał:

Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja. Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic... Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce..

Okazuje się, że Dominika nie wie, dlaczego jej mąż postanowił złożyć pozew o rozwód:

Chyba tylko Michał wie, co się stało. Jest mi smutno i bardzo, bardzo przykro. Nie jestem w stanie o tym rozmawiać. Nie wiem nawet, kiedy złożył pozew, możliwe, że jeszcze w ubiegłym roku. Przepraszam, jestem w rozsypce – wyjawiła

W mediach natychmiast pojawiły się spekulacje, że powodem tak drastycznej decyzji Michała była zazdrość o tanecznego partnera Dominiki z show "Taniec z gwiazdami". Choć jeszcze kilka dni temu, w nagranym wspólnie wideo małżonkowie zapewniali, że to bzdura, w mediach wciąż pojawiają się doniesienia o tym, że muzyk bardzo źle reagował na relację pomiędzy jego żoną a tancerzem Wojciechem Jeschke.

Sam Michał Wiśniewski na razie nie skomentował doniesień o swoim rozwodzie.