W poniedziałkowy poranek Ewa Farna zrobiła swoim fanom prawdziwą niespodzianką publikując w sieci swój nowy teledysk w którym pokazała mocno zaokrąglony brzuch. Artystka bardzo długo utrzymywała swoją ciążę w zupełnej tajemnicy, jednak teraz, kiedy wiedzą o niej wszyscy, Ewa postanowiła pójść za ciosem i zdradziła płeć swojego maleństwa:

Reklama

Wazne i przede wszystkim- prawdziwe informacje powiem Wam zawsze tutaj, sama od siebie. Mysle, ze juz nieraz Was o tym przekonalam🙈😁. Aby wyprzedzic przynajmniej jedna fale spekulacji... spodziewam sie syna🤰🏻.
(oczywiscie o ile nie siedzi tam “cala mama” - babka z jajami😆 i bawi się pepowina)

Farna napisała także, że bardzo bawiły ją medialne doniesienia na temat jej figury, które pojawiały się w chwili, gdy już była w ciąży:

W czasach kiedy sie zaokraglalam, czytalam jednoczesnie z usmiechem na twarzy artykuly, jak mocno schudlam, jak to zrobilam, ze przeszlam ogromna metamorfoze, drastycznie trace na wadze, ze sie za siebie zabralam, fani sa zachwyceni moja figura.

Jakie z tego wyciagnac wnioski, zostawiam na was.

Pisze o tym dlatego, ze zacznie sie prawdopodobnie okres spekulacji, zmyslonych „informacji”, domniemań i opinii na temat co powinnam a czego nie powinnam robic.