Michał Piróg odmówił współpracy z TVP: Są pieniądze na tym świecie, które brudzą ręce

Telewizja Polska przygotowując nowe taneczne show "Dance, dance, dance" chciała zaprosić do współpracy Michała Piróga. Popularny tancerz i choreograf odmówił jednak publicznemu nadawcy, bowiem nie zgadza się z jego obecną polityką.

wróć do artykułu
  • ~SeventySeven
    (2019-02-06 10:38)
    Bravo Pirog, (nie kim jestes ale bravo) J E B A C TVPiS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Lech
    (2019-02-06 12:00)
    Ten palec pokazałeś Polakom. Powodzenia więc z takimi gestami na wyborach. Teraz możesz podpisać kontrakt już tylko z הערוץ הראשון HaArutz HaRishon. To stacja której pieniądze cuchną waszym GW nem, ale to właśnie coś dla twoich rąk.
  • ~poo
    (2019-02-06 11:59)
    lepiej tańczć w TVNazi na urodzinach Adolfa
  • ~Barbara
    (2019-02-06 09:56)
    TVP chciało z tobą kiedykolwiek współpracować ? Niewielka strata, że bojkotujesz. Nic ciekawego byś do niej nie wniósł , więc należy się tylko cieszyć.
  • ~ .
    (2019-02-06 12:25)
    O ubrudzeniu się GW nem to ty wiesz dużo.
  • ~Antekgh
    (2019-02-06 10:05)
    I bardzo dobrze bo nie lubie pana ogladac a tym bardziej meczy mnie pana pokretna logika
  • ~ha ha ha
    (2019-02-06 12:28)
    jaki pa lant kto cie chce oglądać
  • ~Alexander
    (2019-02-06 10:08)
    Przestań Pan robić sobie reklamę, lemingi,TVN i GW i tak Cię kochają a widzowie TVP odetchnęli z ulgą.
  • ~ten łyn
    (2019-02-06 14:22)
    POwiadasz Piróg, że w tefałenach nikt ci nie mówi co masz myśleć ? No bo cię znają i wiedzą , że tak jak oni sami , ty także masz problem z myśleniem . Pasujecie do siebie.Przecież ty i tefałeny to jedno "środowisko" , w którym zaPOdana jest jedynie słuszna myśl , a jeśli jej ktoś nie POdziela , to faszysta , nacjonalista , populista ,ksenofob , antysemita i Bóg wie jaki jeszcze niegodziwiec. Nie dziwota , że się dogadywaliście .
  • ~widz
    (2019-02-06 12:04)
    Co ten pac an umie, co ten pac an wie, co ten pac an, potrafi, co ten pac an osiągnął abyśmy zwracali uwagę, co on sądzi o telewizji polskiej??? Miejsce takich jest przecież w TVN. Ktoś widzi więc jakiś problem? My Polacy oglądamy TVP, wy oglądacie swoją tvn. Jakiś problem?
  • ~olas
    (2019-02-07 06:30)
    Takie pustaki jak Pierog tylko do TVN pasują. Od TVP oczekuje wyższego poziomu.
  • ~ann
    (2019-02-06 19:59)
    tak masz prawo tak myslec ale w spoleczenstwach demokratycznych mowienie nie nie oznacza tego co ty pokazales.Jestes pustakiem i to wszystko.TVN to twoje srodowisko ,ktore juz smierdzi a Polacy smrodu nie lubia.Nie ogladam Sthura ,ktorego kiedys bardzo lubilam -ciebie tez nie musze.Od tego sie nie umiera.POczekam spokojnie na twoj koniec i twoj pozegnalny wystep
  • ~Plugaj
    (2019-02-06 19:46)
    Pomówił współpracyey, politologicznie ee, czy się nie zgodziłłł
  • ~pamiec
    (2019-02-07 13:03)
    za 5 lat bedzie mowil ze on wcale nie bojkotowal tylko takie czasy byly, dobre samopoczucie
  • ~anna
    (2019-02-06 12:20)
    No i dobrze. Twoje miejsce jest w partii pede/rasty Biedronia Tam jest miejsce dla ped/zi
  • ~Najwyższy czas.
    (2019-02-06 18:01)
    Już najwyższy czas abyście zbojkotowali nie tylko polską telewizję i polskie wybory ale także Polaków i Polskę. Dajcie nam wreszcie spokój. Nikt po pirogu płakać nie będzie i po reszcie jego koleżanek i kolegów też. Szerokiej drogi. Gwiazda na drogę.
  • ~reporter
    (2019-02-06 12:30)
    Wśród widzów płacz, lament, zgrzytanie zębami, zawodzenia, szlochy. Czy Polacy to wytrzymają, czy Polacy to zniosą? TVP bez piroga? To nie przejdzie. Widzowie wyjdą na ulicę, bo jak oglądać TVP bez piroga? Jak oglądać?
  • ~Fredi
    (2019-02-09 12:55)
    Nikt ci nie proponował współpracy śmieszna krzyżówko
  • ~Olla 22
    (2019-02-07 06:24)
    Wg. mnie najbardziej od lat brudzą rece pieniądze od tvn. Hańba dla tych którzy tam sie wysługują.
  • ~Dama Pik
    (2019-02-06 13:16)