Michał Piróg odmówił współpracy z TVP: Są pieniądze na tym świecie, które brudzą ręce

Telewizja Polska przygotowując nowe taneczne show "Dance, dance, dance" chciała zaprosić do współpracy Michała Piróga. Popularny tancerz i choreograf odmówił jednak publicznemu nadawcy, bowiem nie zgadza się z jego obecną polityką.

wróć do artykułu
  • ~krzysztofff
    (2019-02-10 22:12)
    Nie dostal zadnej propozycji. Wymyslil sobie, ze odmowil wspolpracy. Klamca.
  • ~paco wiewiora
    (2019-02-10 22:08)
    Do pracy leniu ,ile Rysio bedzie cie utrzymywal...
  • ~adamm
    (2019-02-10 22:07)
    W TVN wprowadzono STAN WOJENNY, codziennie ma być jazgot, atak, pomówienie. Muszą utrzymywać poziom nienawiści u lemingów - mają być rozgrzani na wybory.
  • ~piotr
    (2019-02-10 21:46)
    Szacun dla gościa, ma charakter.
  • ~LolekLolek o
    (2019-02-10 17:41)
    przecie tvp nie zaproponowało mu umowy wiec się wkurzył! !!
  • ~RyTe
    (2019-02-10 17:12)
    Chwała najwyższemu, że nie będę musiał go oglądać w TVP. Są ludzie, którzy "brudzą" moje poczucie estetyki.
  • ~Sokrates
    (2019-02-10 16:50)
    Niestety to prawda
  • ~Skorpion
    (2019-02-10 15:44)
    Proszę przeczytać uważnie wpis niejakiego Piróga. On nie pisze o wyjaśnieniu sprawy tylko przystępuje od razu do budowania emocji, pisze o usuwaniu (eliminacji). Widać, że fakt innego sposobu współżycia seksualnego, niż ogół (kiedyś normą był ogół, teraz margines zamierza stanowić o normach) nie wystarcza środowisku LGBT. Za wszelką cenę usiłuje budować skrajnie nieprzychylne emocje, posuwając się do sugerowania siłowego rozwiązania tego na przykład konfliktu. Jest to działanie celowe, zamierzone i obliczone na kolejną mocną potyczkę. Panie tak zwany Piróg, z tym palcem to chcesz Pan pokazać, że on, ten palec jest bardzo sprawny?, Wstyd.
  • ~nie oglądam TVP
    (2019-02-10 12:24)
    BRAWO PIRÓG! Nie babrać się w pisowskie pomyje, bo zmyć będzie to baaaaardzo ciężko...
  • ~tttt.
    (2019-02-09 21:15)
    Raus paskudo!
  • ~Fredi
    (2019-02-09 12:55)
    Nikt ci nie proponował współpracy śmieszna krzyżówko
  • ~Żenada
    (2019-02-09 12:53)
    Nie chciałabym Cie w telewizji którą oglądam. Ostatnio pokazałeś swój brudny środkowy palec - reklama dla TVN .
  • ~przewiośnie
    (2019-02-08 15:55)
    O, autorytet sobie znaleźli
  • ~Pojawiły się wątpliwości.
    (2019-02-08 00:41)
    Michaś, jednak wskazane byłyby taśmy z tych rozmów albo korespondencja o tym świadcząca. Może ty zwyczajnie takiej propozycji nie dostałeś i zazdrościsz, bo dostali ją twoi znajomi, którzy zresztą tę propozycję przyjęli... Bo wiesz, ja np. kiedyś odrzuciłem Nobla i Oscara. Pulitzera mi potem za trollowanie wciskali ale też zbojkotowałem.
  • ~tomeksss
    (2019-02-07 18:55)
    Hahaha, i jemu zarzucacie hejt i mowę nienawiści??? Wy, autorzy wielu wpisów od których zieje nienawiścią???
  • ~BOJKOT TVP!!!
    (2019-02-07 17:49)
    Brawo! Ze ZŁEM nie wchodzi się w ŻADNE układy!!!
  • ~Dragan
    (2019-02-07 14:56)
    Ye bac piskich i ich TVP!
  • ~pamiec
    (2019-02-07 13:03)
    za 5 lat bedzie mowil ze on wcale nie bojkotowal tylko takie czasy byly, dobre samopoczucie
  • ~spadaj farjerze
    (2019-02-07 08:18)
    Bardzo inteligentne zdjecie :)
  • ~Lechita J
    (2019-02-07 07:38)
    Panie Pirog - ja tez panu nie podam ręki. Znając pańską orientację seksualna, może taż pan mieć zabrudzone ręce bo wiem gdzie je może pan wkładać. Brzydzę się panem!!!

Może zainteresować Cię też: