Agnieszka Woźniak-Starak do polityków PiS: Przeszkadzają wam dziki, a nie przeszkadzają pedofile w polskim kościele?!

| Aktualizacja:

"Jestem wściekła!" - pisze Agnieszka Woźniak - Starak na swoim Instagramie. Prezenterka wkurzyła się na prezesa Jarosława Kaczyńskiego i polityków PiS, którzy podjęli decyzję o masowym odstrzale dzików w Polsce.

wróć do artykułu
  • ~Artur
    (2019-01-12 14:43)
    A może dzikom też podawać tabletki wczesnoporonne...
  • ~komoruski
    (2019-01-12 14:52)
    następna idiotka z TVN trzeba ją wyskrobać
  • ~azard
    (2019-01-12 17:18)
    Ta pani nie wykorzystała okazji żeby milczeć, jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia.
  • ~Wawrek
    (2019-01-12 17:20)
    Starak jesteś hieną seksualną, omamiłaś du.ą głupiego chłopaka (bogatego ) -doreszty ŹDICZAŁAŚ.NIEDŁUGO MU PSZEJDZIE I CO doroboty pasorzycie.
  • ~kiss
    (2019-01-12 17:25)
    Nie znam się , ale Niemcy wybili 800 000 dzików. Gdzie wtedy była "gwiazda"TVN?
  • ~rumor xyz
    (2019-01-12 20:31)
    .Następne straszydło zabiera głos!.Biedna Polsko Quo Vadis!.
  • ~czyt2
    (2019-01-12 20:57)
    ile durniów i bezmózgowców w tym kraju żyje... wjedzie na dzika na autostradzie z dziurawym płotem, to jej może minie...
  • ~Merci
    (2019-01-12 21:40)
    Idiotka totalna.
  • ~Jack
    (2019-01-12 22:02)
    "jestem wsciekla" zarazila się od dzikow?Wscieklizna to grozna choroba.
  • ~WiesławGostkowski
    (2019-01-12 22:54)
    Pani,Agnieszcze oraz wszystkim Polskim celebrytom przypominam jak zostali Nazwani za krytykowanie przez Donalda Trampa mysle,podobnie,o,polskich,Celebrytach,
  • ~John
    (2019-01-12 23:40)
    za robotę się weź, leniuchu starakowy
  • ~Avo
    (2019-01-13 05:55)
    Chore!!! Dziennie zabija sie miliony zwierzat na calym swiecie do celow konsumpcyjnych i jakos nie slychac zeby komus z tych tu celebrytow to przeszkadzalo. Przeciez populacja dzikow w tym kraju znacznie przewyzsza optymalna ilosc dlatego wchodza na pola i do miast.
  • ~Żenada
    (2019-01-13 15:30)
    Kolejna gołębica na etacie. Nie wygłupiaj się - już Rosati się wygłupił i Totalna a KE jednym głosem za decyzja PiS
  • ~evA
    (2019-01-13 17:41)
    pani starak od ponad 10.ciu lat zabijane sa dziki a pani Terz sie burzy ? chce pani zaistniec ? smieja sie z pani nie widzi tego ? pieniadz to nie wszystko , ile zlikwidowalas dzieci poprzez twoje tabletki, albo plastry ? i to jest dobre ? ile kobiet usuwa dzieci ß tez dobre ? nudzi ci sie , popatrz w lustro bez makijazu .robisz sie stara-starak
  • ~wad
    (2019-01-13 19:13)
    a tobie paniu... odpowiada że, rocznie ponad 40 tyś Polaków umiera na choroby związane ze smogiem samochodowym?
  • ~Borkwa
    (2019-01-13 19:56)
    Skoro za ASF odpowiedzialni są ludzie, to może zarządzić odstrzał ludzi ?
  • ~Jakub mond
    (2019-01-13 23:37)
    Pani prezesowa mieszka w rezydencji , kontakt z tzw szara rzeczywistością dawno straciła, Jeśli dziki zagrażają .... roznoszą ... odstrzelić.
  • ~Bulba
    (2019-01-14 11:29)
    Na wściekliznę są leki!
  • ~Grazia
    (2019-01-14 17:33)
    Nie rozumiem skąd ta histeria , corocznie zabijają myśliwi około 250 tys. dzików i w latach ubiegłych nikt nie protestował w ten sposób co w tym roku.
  • ~LeśnikMazurski
    (2019-01-15 13:06)
    Panienka Woźniak-Strażak chciałaby pouczać profesorów nauk biologicznych z UE i Polski... cóż, kazdy ma prawo się wypowiadać, ale najpierw warto by było zrobić jakieś magisterium z biologii albo skończyć co najmniej leśnictwo i poznać zasady gospodarowania fauną i florą...

Może zainteresować Cię też: