Kasi Tusk, mimo ogromnej popularności jej bloga i dużego zainteresowania opinii publicznej jej osobą, udaje się utrzymywać życie prywatne z dala od mediów. Córka byłego premiera sama decyduje o tym, jakie informacje na jej temat ukazują się w prasie. Zmianę stanu cywilnego udało jej się utrzymać w tajemnicy przez długi czas, a ciąża wyszła na jaw tylko dlatego, że mocno zaokrąglony już brzuszek udało się sfotografować paparazzi.

Reklama

Teraz Kasia postanowiła uchylić rąbka tajemnicy na temat swojego ślubu, a zrobiła to z bardzo ważnego powodu. Zdecydowała się bowiem oddać swoją suknię ślubną na licytację dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W nagraniu zamieszczonym na stronie aukcji Tusk wyjaśnia, że górę sukienki uszytą z jedwabnej koronki zaprojektowała dla niej Gosia Baczyńska.

Kasia zdradziła także, że jej suknia ma już 5 lat. To może oznaczać, że ślub blogerki odbył się 5 lat temu, a nie jak podejrzewały media w minionym roku.

Sukienka w rozmiarze 32-34 na razie osiągnęła cenę 255 zł, jednak do końca aukcji pozostało jeszcze 27 dni, jesteśmy więc pewni, że jej cena jeszcze sporo wzrośnie.

Kasia liczy, że osoba, która ją wylicytuje będzie się w niej czuła, tak cudownie jak Kasia w czasie swojego ślubu - czytamy na stronie aukcji

Allegro