Po 18 latach wcielania się w postać Marka Mostowiaka, Kacper Kuszewski zapragnął zmiany i podjął decyzję o rozstaniu z produkcją "M jak miłość", która przez tak długi czas zapewniała mu stabilizację finansową. Aktor zapewnia jednak, że bezrobocie mu nie grozi i tym samym nie martwi się o swoje finanse.

Reklama

To koniec. Co ciekawe nie odczuwam tego odejścia ani w kalendarzu, ani na koncie bankowym. Moje życie od dawna toczyło się poza serialem. Wiem, że takie stwierdzenie dziwi widzów, którzy kojarzą mnie głównie z telewizji – powiedział w rozmowie z "Faktem"

Kuszewski wyjaśnił, że poza rolą Marka Mostowiaka jego działalność zawodowa to także teatr, kabaret i recitale, z którymi jeździ po całej Polsce. Aktor dodał także, że przygotował produkcję "M jak miłość" na swoje odejście:

O swojej decyzji związanej z odejściem z serialu powiedziałem realizatorom już na początku tego roku. Dzięki temu można było tak poprowadzić wątek Marka w scenariuszu, by wszystko miało sens. Nie chciałem rozwiązań typu: śmierć w wypadku, czy nieuleczalna choroba