Jacek Poniedziałek okradziony w Meksyku: Uratowali mi tyłek dwaj polscy dyplomaci z obecnego rozdania politycznego

| Aktualizacja:

Jacek Poniedziałek na długo zapamięta swoją wycieczkę do Meksyku, gdzie wybrał się wraz z ekipą spektaklu "Wyjeżdżamy" w reżyserii Krzysztofa Warlikowskiego. Niestety wspomnienia aktora nie będą należały do tych pozytywnych.

wróć do artykułu
  • ~wtorek
    (2018-10-05 14:57)
    Dobrze że uratowali mu tyłek, bo czym by sex uprawiał !
  • ~ww
    (2018-10-05 14:11)
    biskup zapłacił głową a ten ma pretensje i jeszcze świeci w tabloidach
  • ~z.
    (2018-10-05 13:32)
    Tytul artykulu - REWELACJA !!!
  • ~bert
    (2018-10-03 21:14)
    podobnie jest w BUENOS AIRES gdzie okradli mnie totalnie na tzw nieprawdziwa taksowke, uwazajcie na taksowki w Pld Amwerce ,duzo jest falszywych
  • ~prztyk
    (2018-10-03 15:34)
    Po to jest konsul zeby pomagal. A do ma rozdanie polityczne do tego? Czy zatrudniony przez PiS listonosz ma byc lepszy niz ten zatrudniony przez PO?
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-10-03 14:49)
    Za POlszewików to byś koleś oglądał MEKSYKO -SYTY z za kratownicy nie wiadomo do-kiedy a obecne rozdanie cię RATUJE jak nawijasz
  • ~Fernandez
    (2018-10-03 14:24)
    Powiedzialem = cabrones, puto!
  • ~Poniedzialek jestes frajerem
    (2018-10-03 14:18)
    Ty poniedzialek, a po cos ty tam pojechal? Kto cie tam chcial widziec? Jak pijany bylem w restauracji to dobrze ze ci tylko plecak ukradli, bo mogli cie puscic w skarpetkach. Z ludzmi z PO piles tequile, a z PiS co pomogli.
  • ~Chlopaczek
    (2018-10-03 14:05)
    Poniedzialek okradli we wtorek, w srode zglosil na policje, w czwartek wszczeto poszukiwania, w piatek zlapali podejrzanego delikwenta. W sobote poslali podejrzanego do domu, bo nic nie mogli udowodnic. W niedziele znaleziono paszport i pusty portfel w b u r d e l u dla chlopakow, w toalecie, pod k i b l e m !
  • ~Dzidka
    (2018-10-03 13:57)
    To w Meksyku tez juz dzialaja polscy kieszonkowcy?
  • ~hh88
    (2018-10-03 13:33)
    Dobrze tak dewiantowi.
  • ~spostrzegliwymaciuś
    (2018-10-03 13:18)
    A Cejrowski podobno chwali Meksyk, i podoba mu sie tam. Ale co mieliby mu tam skroić koszule hawajską w kwiaty? bo butow i plecaka nie nosi :)
  • ~Don Biszkopt
    (2018-10-03 13:04)
    Co, już mu Polska cebulą nie śmierdzi?
  • ~Pol.
    (2018-10-03 13:00)
    Moi pseudo ulubieńcy to: Poniedziałek, Środa i Piątek.
  • ~edzik
    (2018-10-03 12:57)
    PO prawniej byłoby złoili mi dubę.
  • ~head
    (2018-10-03 12:13)
    Konsul jest od ratowania rodaków w takich przypadkach, ma to w zakresie obowiązków i ma fundusz na poratowanie osób okradzionych z pieniędzy. Poniedziałek jest znany, to go ratowali. Gdyby to byl zwykły Kowalski różnie by to mogło być.
  • ~ozon
    (2018-10-03 11:41)
    Rambla, Barcelona, w McDonald ukradli mi torebkę zawieszoną na oparciu krzesłą. Dobrze, że bilet loniczy i paszport był w hotelu. Z monitoringu wwynikało, że zrobił to starszy ładnie ubrany pan, policja powiedziłą że to hiszpański cygan.
  • ~ ~
    (2018-10-03 11:21)
    ~hugo a to dlaczego, właśnie w jego przypadku ta część jest może najważniejsza, tak jak dla ciebie 21 palec !
  • ~SEX TURYSTA
    (2018-10-03 11:19)
    a Poniedzialek ugania sie za mlodymi chlopcami po calym swiecie i zapomnial ze to bystre chlopaki i go skroili
  • ~ciągarka
    (2018-10-03 11:19)
    Ja temu człowiekowi nie pomógłbym,a nawet zachęciłbym złodzieji,by dokładnie okradli.Na to sobie zasłużył!

Może zainteresować Cię też: