Cugowski wdzięczny pani minister: Dzięki niej moja sytuacja emerytalna bardzo się poprawiła

| Aktualizacja:

Krzysztof Cugowski, podobnie jak wielu polskich artystów, nie może liczyć na godną emeryturę. Muzyk cieszy się jednak, bowiem dzięki decyzji minister Elżbiety Rafalskiej, wysokość jego świadczenia znacznie wzrosła.

wróć do artykułu
  • ~MA
    (2018-09-13 15:08)
    Ci biedni artyści jakoś zapominają o kasie z tantiem.
  • ~alik
    (2018-09-13 15:58)
    Cugowski przestań pier...ć bez sensu !!! I nie chlaj tyle !!
  • ~gnom
    (2018-09-13 16:03)
    Krzychu mogę ci za symboliczny grosz dostarczyć beczkę a200 kG wazeliny !!! Ostatnio ostro smarujesz i może ci zabraknąć !!
  • ~Usia
    (2018-09-13 15:38)
    Kazfy ma taka emeryture na jaka zasluzyl a zalezy to od tego jakie skladki odprowadzal do z u s odprowagzsl ***** to ***** dostanie pla ze tylko lzy mu nie leca bo na koncie ms na pewno kilka set tysie
  • ~ anna
    (2018-09-13 20:21)
    Cugowski a gdzie masz fortune ktora zarabiales? Jak ci malo forsy to sprzedaj wille to ci starczy nastepny bezczelny artysta
  • ~....1953...
    (2018-09-13 20:33)
    ....w Zgorzelcu potrzebują ludzi do workowania wegla....bedziesz pasował....
  • ~Romano
    (2018-09-13 17:38)
    no no a tantiemy to co? na o dyrektora idą? Ile trzeba zapłacić za kawałek Budki Suflera zagrany na wiejskiej zabawie to wiedzą tylko ci co takie zabawy organizują. A potańcówek we wiejskich remizach w skali roku jest tysiące. Więc przestań gościu jęczeć
  • ~anna
    (2018-09-13 20:23)
    no a gdzie twoje skladki na ZUS Co przechlales? Wstd grajku
  • ~gośc2
    (2018-09-13 20:18)
    Qwa, sytuacja mu sie poprawiła! Napisał to z kpina. Bo on jest Cugowski, spiewak koncertowy a ten 1000 zl to mu na gaziki do końca tygodnia starczy.Sprzedaj pajacu te mieszkania , samochody , posiadlośc na hektarach, zrezygnuj z tantiem - bo przecież zapracowałeś na to aby z głodu nie umrzeć a nie skamlesz jak piesek , ze mało i ze sienalezy, boś polak-katolik i były pisowski senator.. Przecież Polska w ruinie a ty wylegujesz sie w piernatach. na wojsko nie ma, na emerytury nie ma , nawet na 500+ zaczyna brakować. Podziel się, udziel wsparcia ukochanej ojczyźnie wstającej z kolan.A przez te 30 lat to składeczki jak najmniejsze aby na na majątek było...A kolega Romcio-piramidka zająl sie wodeczka, bo tez ma za malo..
  • ~Julka
    (2018-09-13 18:49)
    Wariat
  • ~Kajtek
    (2018-09-13 20:35)
    A czy on nie był posłem lub senatorem? I czy potem sam nie zrezygnował?
  • ~Joanna
    (2018-09-13 20:41)
    Nie dziwi mnie pochwała p. Rafalskiej. Przypomnę, ze w 2005 P. Cugowski był członkiem Honorowego Komitetu Poparcia Lecha Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich
  • ~aleksander
    (2018-09-13 20:39)
    artyści odprowadzają składkę jakąś tam , żyją ponad stan ,-na starość najlepiej na garnuszek podatnika ,,,,,,,,,
  • ~Misio...,,,,,,,,,...,.,,.,,.,
    (2018-09-14 02:10)
    Za darmo nic nie ma. Jak przez lata unikało się płacenia składek emerytalnych, bo mówiło się ,że to dla frajerów, to tak się ma. Ponadto jeden koncert i można żyć , bez emerytury rok.
  • ~tttt.
    (2018-09-13 22:37)
    To ile uzbierales wZUSie?A pieniadze z wystepow i za plyty to gdzie sa?Przepusciles a teraz narzekasz.
  • ~krzyhoo1
    (2018-09-14 07:42)
    Typowy okaz kretyna
  • ~bronek oddaj zyrandol
    (2018-09-13 21:14)
    Ten facet sika na PO i cala ta donaldowa sekte.
  • ~cyc
    (2018-09-14 17:24)
    Pisbolszewia wspiera cwaniactwo i nieróbstwo . A za ten tekst Krzychu senator z Pisu dostanie rentę specjalną
  • ~head
    (2018-09-14 08:05)
    Wielu by się z Cugowskim zamieniło.
  • ~nik
    (2018-09-14 06:04)
    To pan Cugowski nie wiedział że w przyszłości będzie starcem.

Może zainteresować Cię też: