W jednym z ostatnich wydań śniadaniowej audycji TVN, Anna Kalczyńska pojawiła się w pięknej spódnicy mini, która odsłoniła zgrabne nogi dziennikarki. Okazało się jednak, że nie wszystkim przypadło to do gustu:

Reklama

Pani Anno, fatalnie pani wyglądała w tej spódniczce mini. Pokazywanie ud i takie publiczne obnażanie się nie pasuje matce trójki dzieci. Fatalnie pani wyglądała - stwierdziła jedna z internautek

Na krytyczne słowa dziennikarka zareagowała z przymrużeniem oka:

Dziękuję i przepraszam.. :) taka jest rzeczywistość - jedni chwalą, inni ganią i trzeba z tym żyć ! Dziękuję za wszystkie miłe komentarze, natomiast oburzoną Panią, według której tak krótka spódnica nie przystoi matce trójki dzieci...mogę tylko uspokoić : moim dzieciom się podoba, sprawdziłam !!

Reklama

Annę Kalczyńską w obronę wzięły pozostałe fanki, które oburzyła sugestia, iż kobieta posiadająca dzieci nie może nosić krótkich spódniczek:

Ale, że serio? Ładna mi fanka jak takie bzdety wypisuje. Wzywam ta pania to tego ze jak miala odwage kogoś zhejtowac niech sama pokaze siebie! Bo ja widze, tylko zazdrość! Takie nogi i figura po 3 dzieci moze byc tylko powodem do dumy a dla innych motywatorem!

Boże drogi to jest jakiś dress code dla matek trojga dzieci ? A dla matki jednego tez? Chętnie poczytam co mi wolno.

Oglądałam ddtvn wczoraj i nie ukrywam, ze od razu zwrocilam uwagę na długość spódniczki, ale moja reakcja była pozytywna. Nie rozumiem skąd ten pomysł, ze kobieta, która jest matką i nie ma już 20 lat nie może włożyć krótszej spódniczki przy odpowiednim dobraniu pozostałych cześci garderoby. Strój nie był wulgarny, a Pani wyglądała bardzo ładnie i kobieco. Proszę cześciej pokazywać nogi!