Na opublikowanym wbrew woli Poniedziałka zdjęciu widać nagiego aktora stojącego przed lustrem. Nagranie zaś pokazywało jak wykonuje czynność przypominającą masturbację. Z publikacji niecenzuralnych treści artysta postanowił wytłumaczyć się za pomocą oświadczenia:

Reklama

Chciałbym oficjalnie oświadczyć, iż w dniu wczorajszym padłem ofiarą trollingu. Moje konto na Instagramie zostało zhakowane. Przepraszam za treści, które w dniu wczorajszym, nielegalnie zostały opublikowane w serwisie Instagram i widniały tam przez krótką chwilę.

Poniedziałek zapewnia, że nie mógł zablokować tych treści zaraz po tym, jak pojawiły się na Instagramie, bowiem był w tym czasie zajęty graniem:

W tym czasie byłem na scenie podczas spektaklu, który wraz z moim teatrem graliśmy w ramach Międzynarodowego Szekspirowskiego w Krajowej w Rumunii. Z tego powodu nie mogłem usunąć udostępnionego filmiku zaraz po tym jak się ukazał.

Reklama

Na szczęście aktorowi udało się zapanować nad sytuacją:

Zdołałem odzyskać dostęp do konta. Wraz ze specjalistami pracujemy nad tym, by jak najszybciej rozwiązać ten problem oraz zabezpieczyć konta przed ponownymi próbami hakerskimi.