Resich-Modlińska o odejściu z TVP: Nie chcę być identyfikowana z jakąkolwiek upartyjnioną telewizją

| Aktualizacja:

Alicja Resich-Modlińska, w przeciwieństwie do wielu gwiazd Telewizji Polskiej, nie została zwolniona przez nową władzę, a sama podjęła decyzję o odejściu. Jak twierdzi, zrobiła to, bo nie chce być identyfikowana z upartyjnioną telewizją.

wróć do artykułu
  • ~Misio.,,.,,.,,.,,,
    (2018-05-04 11:32)
    Kobieta ma 61 lat, a to jest wiek emerytalny w Polsce dla kobiet. Myślała ,że będzie w TVP do setki? Pod płaszczykiem buntu przeszła na emeryturę. Ale poświęcenie?
  • ~Igorden
    (2018-04-30 11:29)
    A karierę zaczynała w „nieupartyjnionej” TVP za komuny i PZPR i u Maćka Szczepańskiego. No tak, ale to była inna partia, to jej partia, PZPR która jak robotników biją nie pokazywała, a i jachtów Szczepańskiego za pieniądze społeczne i wille z basenem tez nie. Pokazywała słuszne sprawy przez słusznych i swoich dziennikarzy, w tym panią resich. Ale za komuny i w latach 80- tych resich wraz z mężem modlinskim to była elita na salonach, a teraz to odchodzi z tv na emeryturę, ale jeszcze ideologie podkręci.
  • ~beret
    (2018-04-24 19:31)
    Następna gwiazdka do złotego garnca "neutralnych politycznie" - Stuhry, Opania, Gajos, Zborowski, Kondrat, Grabowski, Cielecka, Ostaszewska, Janda, etc - ależ to neutralne politycznie towarzystwo !!! Dlaczego ja zaczynam oglądać filmy i zamiast skupiać się na fabule, zaczynam kojarzyć - ten to PiSowiec, ten to PeOwiec... Czytając zaś artykuły w gazecie muszę brać zawsze poprawkę na "odchyłki" autoora tekstu. Dlaczego w tym kraju przestało być normalnie?!!! Bo jakiś Tusk przegrał prezydenturę z Kaczyńskim i nie umiał się z tym pogodzić. Sprytnie przeprowadził linię podziału i wykopał taki rów, którego zasypanie może zająć ze sto lat...
  • ~obcy
    (2018-04-24 15:42)
    programy o niczym to tej Pani specjalność. OJ chyba już pracy w telewizji nie znajdziesz.
  • ~Kon by się usmiał
    (2018-04-24 14:28)
    jak polsat to neutralna telewizja to ja jestem Hans Klos
  • ~zenekkk
    (2018-04-24 14:17)
    czyli wlasciwie nie ma dla niej miejsca w zadnej telewizji w Polsce
  • ~Pinatubo
    (2018-04-24 13:58)
    Modlinska, w Russia Todaj napewno znajdziesz prace.
  • ~saf
    (2018-04-24 10:10)
    Tylko niech nie mówi, że tnv i poslat to nie apolityczne stacje bo padnę. To są służalcze stacje po i nowoczesnej. Taka papka dla lemingów.
  • ~max,,,
    (2018-04-24 10:02)
    straszna wiadomosc..cha cha
  • ~skoblar
    (2018-04-24 08:58)
    I dobrze. Co warte były twoje programy o niczym? Lansowałaś jedynie znajomych lansiarzy i lansiarki.
  • ~neutralnych nie zmieniają
    (2018-04-24 08:53)
    Odejść kiedyś trzeba. Po co dorabiać do tego teorie? A przedtem to telewizja była apolityczna ?;-) No i Polsat News jako stacja neutralna.... Dowcipnisia ;-)

Może zainteresować Cię też: