Maciej Stuhr pokazał świąteczny list od antyfanki: Ty gnoju! Kto ci płaci za to, żebyś pluł na Polskę?

| Aktualizacja:

Maciej Stuhr od czasu swojej roli w filmie "Pokłosie" stał się ofiarą licznych ataków ze strony prawicy i "prawdziwych patriotów". Niektórzy pałają do niego tak dużą nienawiścią, że zadają sobie sporo trudu, by mu to zakomunikować.

wróć do artykułu
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2018-04-03 09:27)
    Ależ Panie Macieju ,,pan" ZAPOMNIAŁ o ZASADZIE : Aktor jest od grania ,jak odbyt od wypróżniania" A ,,pan" zaczął moralizować ,politykierstwo uprawiać,pouczać. Czyli co ,,pan" zasiał ,to zbiera.
  • ~zaciekawiony
    (2018-04-03 09:07)
    może raczy odPOwiedzieć kto mu płaci
  • ~kasia
    (2018-04-03 09:55)
    Nie napiszę obraźliwych słów , ale na pewno nie pójdę do kina na film z pana udziałem! To jest mój protest na pana zachowanie!
  • ~starzec z gór
    (2018-04-03 09:14)
    Nie dziwią emocje. Stuhr nie jest w stanie pojąć ze miłość do Ojczyzny nie zna drwin ze świętości.
  • ~44 dawniej też 44
    (2018-04-03 10:15)
    Sam do sobie pisze, a potem publikuje, dokładnie jak Gazeta Wyborcza, która publikuje listy oburzonej zagranicy, które powstają w redakcji.
  • ~tiaaa
    (2018-04-03 09:59)
    publikowanie "anonimów" jest tak samo obrzydliwe jak ich pisanie. najpierw niech grafolog sprawdzi czy stuhr nie napisał tego sam
  • ~End
    (2018-04-03 10:36)
    Ten osoobnik zalicza sie do tych co im sie w oczy pluje a oni mysla ,ze deszcz pada
  • ~już
    (2018-04-03 09:25)
    Co to jest "anyfanka" redaktorku? Poprawić zaraz!
  • ~Sherlock
    (2018-04-03 11:04)
    Znajome tłuste plamy po sałatce jarzynowej i kłopoty z ortografią to jest clue.
  • ~starzec z gór
    (2018-04-03 09:22)
    to napisali albo terroryści z ISIS albo banda od Tadeusza
  • ~Jakub
    (2018-04-03 10:42)
    Pan Stuhr zapomniał, że sam wypowiada słowa które obrażają innych, ale jemu wolno, inni obrażają jego i wielki płacz. Nie rozumiem, że aktorzy, celebryci ( nie oceniam ich kunsztu zawodowego ale większość z nich nie istnieje poza Polską) stają się autorytetami w każdej dziedzinie a media ich nakrecaja i pozwalają wierzyć w ich watpliwa wielkość
  • ~BBB
    (2018-04-03 11:09)
    Ten list brzmi jak co drugi komentarz na tym portalu. Ludzie nie wiem czy wy jesteście prawdziwi, czy tylko PISowskimi trollami, ale ogarnijcie się.
  • ~Krzychu
    (2018-04-04 04:18)
    Z kultura narodu i szacunek do innych jest coraz gorzej! C h a m s t w o weszlo na salony, ryba zaczyna plus sie od glowy! Od kiedy Pis rzadzi , ludzie biora przyklad z rzadu i sobie pozwalaja!
  • ~Obywatel
    (2018-04-03 12:59)
    Panie Macieju, niech się Pan nie przejmuje, są ludzie którzy nie potrafią samodzielnie myslęć i analizować sytuację w kraju, nie potrafią wyciągać zadnuch wniosków.Jednym zdaniem, psy i suki będą zawsze szczekały a karawana idzie dalej.
  • ~Mini Strand
    (2018-04-03 11:17)
    Piszecie ze "aktor jest od grania"..czy to znaczy że aktor ne może mieć poglądów i nie jest Obywatelem? Czyżby prawo krytyki i zajmowania stanowiska przysługiwało jedynie ANONIMOWYM INTERNAUTOM?
  • ~DJK
    (2018-04-03 09:25)
    każdy piszący w sposób "odPOwiedzieć" ma powazne problemy psychiczne
  • ~Babcia kazia
    (2018-04-03 10:35)
    Nie wydaje się aby Szczur był godny takiej nienawiści , bo to by sugerowało , że jest kimś istotnym w procesie pokarmowym.
  • ~broda
    (2018-04-03 09:53)
    Przeczytałem ten list i stwierdzam że PiSała to katoliczka spod Torunia, która kupiła łojcu Tadeuszowi merca. PiSowcy nie są w stanie znaleźć różnicy w pluciu na PiS, i w pluciu na Polskę.
  • ~Szalom
    (2018-04-03 12:39)
    Jaki aktor takie listy
  • ~tym
    (2018-04-03 09:42)
    batko-platow,optymizm wrecz euforia napawa mnie albowiem kler wtykajacy sie w polityke czeka to co taksoczyscie napisales.malapoprawka oni sa od modlenia.

Może zainteresować Cię też: