Maciej Stuhr pokazał świąteczny list od antyfanki: Ty gnoju! Kto ci płaci za to, żebyś pluł na Polskę?

| Aktualizacja:

Maciej Stuhr od czasu swojej roli w filmie "Pokłosie" stał się ofiarą licznych ataków ze strony prawicy i "prawdziwych patriotów". Niektórzy pałają do niego tak dużą nienawiścią, że zadają sobie sporo trudu, by mu to zakomunikować.

wróć do artykułu
  • ~taktotak
    (2018-10-12 09:56)
    Pamiętam z czasów PRL takie ubeckie anonimy - widać dzieci i wnuki kontynuują "pracę literacką" tatusiów i dziadków. Panie Macieju, trzymajmy się!!!
  • ~znachor
    (2018-04-27 19:01)
    monomegalopedimuketelos
  • ~WK
    (2018-04-27 13:08)
    Oita, ojtam,maciuś olewaj dalej polaczków , cała nasza gmina cię wspiera
  • ~mzzimu~
    (2018-04-26 15:47)
    Maciej Stuhr to dla mnie taki antypolski szczur.
  • ~Cezar.
    (2018-04-04 12:58)
    droga pani i po co to wszystko wszyscy wiedza,że ten człowiek jest anty-patriotą[wychowanie ,geny],gdy wejdą ruscy będzie ich witał razem z tatusiem ,chlebem ,solą i wódką,nawet coś zaśpiewają i jakiś teatrzyk po kacapsku odstawią,niemiecki znają także bardzo dobrze,to taki sort pseudopolskich komediantów.i żadne listy anonimy niczego nie zmienią.szkoda papieru i atramentu.
  • ~popieram co nasze polskie
    (2018-04-04 09:14)
    Tez go nie lubie za antypolskie wypowiedzi. Ojca tez.Nie mam nienawisci , bo to byla by przesada ale niechec ,tak.
  • ~Alfa
    (2018-04-04 08:51)
    Jest się czym chwalić? Przecież to konstruktywna krytyka.
  • ~Krzychu
    (2018-04-04 04:18)
    Z kultura narodu i szacunek do innych jest coraz gorzej! C h a m s t w o weszlo na salony, ryba zaczyna plus sie od glowy! Od kiedy Pis rzadzi , ludzie biora przyklad z rzadu i sobie pozwalaja!
  • ~the Author
    (2018-04-03 21:24)
    Popieram antyfankę co do treści, nie formy. Stuhr jest jednym z najlepszych aktorów, ale nie powinien politykować. Jest naiwny w kwestii że wie co robi, podobnie jak cała rzesza artystów, którzy dali się wciągnąć w wewnętrzny konflikt, zupełnie Polsce niepotrzebny, ale bardzo na rękę ruskim. Stuhr zapewne na zawsze stracił jakąś połowę swoich fanów, myśląc że Polska płonie a on ją gasi, ale to tylko halucynacje.
  • ~Panavizion
    (2018-04-03 20:18)
    wiem ze ten anty Polski fagas juz wiecej nie wystapi w zadnym filmie robionym w Polsce ! uwazam ze to bardza dobry News dla popychadla na planie nie ma miejsca .
  • ~Stig
    (2018-04-03 19:01)
    Słabo mu napisała ja bym jeszcze coś dorzucił A on robi wszystko aby było o nim głośno znalazł sobie metodę aby być popularnym niech lepiej zajmie się pracom
  • ~gall
    (2018-04-03 17:24)
    takiemu panu jak Szczur to powinno sie zabrac obywatelstwo mysli ze jest dowcipny z tymi swoimi sucharami o Polsce a za takie cos w dawnych czasach to bylby stryczek za opluwanie ojczyzny ma szczescie ze zyjemy w humanitarnym panstwie :)
  • ~gall
    (2018-04-03 17:19)
    bardzo dobrze za malo takich listow dostaje
  • ~Anna
    (2018-04-03 17:15)
    Ciekawe, czy Kaczyński jest zadowolony z takich swoich wyznawców i wyznawczyń?
  • ~Gg7Gy
    (2018-04-03 16:44)
    Naczelny rogacz kodu na rykowisku...
  • ~no
    (2018-04-03 16:26)
    Panie Szczur sam napisałeś łajzo ten list, czy tatusia POprosiłeś ?
  • ~Lodzia
    (2018-04-03 14:55)
    Napisała to, co myśli o nim większość Polaków. Ten mierny komediant w pełni na to zasłużył
  • ~jaro121
    (2018-04-03 13:58)
    Czy juz Macieju dostrzegles ze Pochłania Cie czarna dziura "nic nie znaczysz"
  • ~EDEk
    (2018-04-03 13:47)
    gdyby w średniowieczu kuglarze za politykę sie brali to tai list byłby pewnie umileniem innych atrakcji :)
  • ~wyborca/ kazdy z nas jest aktorem swego zycia
    (2018-04-03 13:26)
    ***Życie jest sztuką wyboru. Wybierasz, czy żyć z wyrzutami sumienia z powodu wyrządzonego zła? Czy z satysfakcją z powodu dobrych uczynków uczynionych innym? Twoje życie, Twój wybór...***................. z google wziete/o aktorach, zwyklych ludziach i komediantach tez cos tam jest

Może zainteresować Cię też: