Burza na profilu Małgorzaty Rozenek. Fanki wytykają jej nadmiar botoksu

| Aktualizacja:

Żadna polska gwiazda nie wzbudza obecnie takich emocji, jak Małgorzata Rozenek. Perfekcyjna pani domu ostatnio po raz kolejny rozpętała burzę na swoim profilu na Instagramie. Tym razem zrobiła to jedynie za pomocą zbliżenia swojej twarzy.

wróć do artykułu
  • ~MA
    (2018-02-26 17:38)
    TNV już dawno zszedł na psy. Taki telewizyjny pudelek.
  • ~spostrzegawczy
    (2018-02-26 18:45)
    Ja bym Jej jeszcze zmienil ten chrypliwy glos, a potem zwolnil z pracy.Dla mnie to okropny babsztyl.
  • ~szkoda gadać
    (2018-02-26 19:47)
    Jaka telewizja takie gwiazdy ?
  • ~FRTR
    (2018-02-26 19:57)
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I PO CO KLIKACIE NA TYM NEWSIE. ZOSTAWCIE TO W SPOKOJU TO I PUDEL ROZENKOWY SIE NIE NAZRE. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~cobra7777
    (2018-02-26 20:16)
    Radek nie lepiej było sobie kupić dmuchaną lalę. Żreć byś nie musiał dawać, kasy na ciuchy i pompowanie botoksem. Nadmuchiwał byś powietrzem które nic nie kosztuje. Jakbyś chciał czarnoskórą pomalowałbyś natryskiem na czarno! Litr farby niewiele kosztuje , a i odmiana byłaby jakaś bez publicznych afer.
  • ~Romek
    (2018-02-26 21:58)
    Burze to mój klop miał w sobotę południem gdy wstałem na kacu i poszedłem do łazienki wydalić...
  • ~Rom
    (2018-02-26 22:33)
    Ona wyglada juz jak Iggy Pop!!!!
  • ~Lolailola
    (2018-02-27 01:55)
    A ja wam mowie, ze Majdana z Rozenkowa ozenil TVN tylko po to zeby wyprodukowac kilka programow telewizyjnych......... normalny biznesowy uklad
  • ~Wru wru
    (2018-02-27 17:36)
    Czy nie ma innego tematu tylko rozenek i rozenek ona jest tak nudna że szok .

Może zainteresować Cię też: