Tegoroczny „Sylwester z Dwójką” zostanie zorganizowany na zakopiańskiej Dolnej Równi Krupowej, z której widać dokładnie szczyty górskie. Emisja w TVP2 wystartuje o godz. 20.00.

Reklama

- Rok 2018 to jubileusz stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Wejdziemy w ten rok z przytupem i z najwspanialszym sylwestrem pod słońcem, pod gwiazdami i pod Giewontem. Taki sylwester może odbyć się tylko w Zakopanem - zapowiadał na konferencji prasowej Jacek Kurski.

Na scenie pojawią się Maryla Rodowicz, Sławomir Zapała, Zakopower, Ania Dąbrowska, Krzysztof Cugowski, Margaret, Michał Szpak, Urszula, Red Lips oraz gwiazdy disco polo - Zenek Martyniuk i Bayer Full. O oprawę muzyczną zadba Pszona Band, zaś choreografią zajmie się Agustin Egurolla.

Będą też goście zagraniczni, tacy jak połowa duetu Modern Talking - Thomas Anders, Limahl, Eruption, Filatov&Karas, Uniting Nations oraz oczywiście ogłoszony właśnie Luis Fonsi.

Imprezę poprowadzą duety Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel oraz para z „Koła fortuny”, czyli Rafał Brzozowski i Izabela Krzan. Na scenie pojawi się także Adam Zdrójkowski, znany z serialu „Rodzinka.pl”, oraz Norbi.