Wildstein uderza w Rubik: Po co minister ma się z nią spotkać? Seksu można nauczać prosto jak obróbki skrawaniem

| Aktualizacja:

Akcja sexedpl Anji Rubik nie przestaje być tematem debaty publicznej. Po tym, jak szefowa MEN Anna Zalewska wyraziła chęć spotkania się z modelką, prawicowy publicysta Bronisław Wildstein skrytykował ministerialny pomysł, jak i całą sekskampanię.

wróć do artykułu
  • ~Julian
    (2017-11-28 10:30)
    Tu w ogóle nie o to chodzi. Pytanie jest inne. Jakim prawem Stuhr czy jakaś pożal się (tu wpisz swojego ulubionego boga) modelka ma edukować polskie dzieci? Od tego są instytucje państwowe, kierowane przez wybrany demokratycznie rząd. Jeżeli się z nim nie zgadzamy, OK, ale nie może być tak, że byle celebryta zacznie pouczać dzieciaki, nie mając do tego żadnego merytorycznego przygotowania. To jest nic innego niż parcie na szkło, a każdy pretekst jest dobry. Czy to atak na kler, czy na PiS, byleby było głośno, to się więcej majtek sprzeda.
  • ~wjw
    (2017-11-28 11:28)
    Kolejne PiSowskie szowinistyczne chamidło...
  • ~scyta
    (2017-11-28 11:35)
    Okazuje się, że zdaniem Wildsteina seks to jak obróbka skrawaniem. Z całego serca współczuję jego żonie.
  • ~figa
    (2017-11-28 10:54)
    Wildstein - sądząc po twarzy prawiczek.
  • ~Ernest
    (2017-11-28 09:36)
    Tylko patrzeć ja narodowcy dobiorą się do niego ze względu na pochodzenie.
  • ~kiken
    (2017-11-28 10:41)
    To sa ikony POstępu , jakies Rubik, Dody i cała ta żenująca cyganeria , która nawet o nanotechnologi bedzie sie wypowiadac bez oporu.
  • ~bidulka
    (2017-11-28 10:18)
    Rubik atrakcyjna ??? weż przestań ona tylko potrafi powiedzieć " zawsze "
  • ~heYYou
    (2017-11-28 09:31)
    Wildsteinowi nie pierwszy raz coś się pokręciło. Nie chodzi o Rubik, ekspertem od masturbacji jest inna pani.
  • ~t
    (2017-11-28 09:30)
    W obecnej sytuacji chaosu i zamętu na świecie, usiłują się wypromować różne ciemne i puste typy płci obojga. Słaby rząd polski i zamęt ideowy w tym kraju v szczególnie temu sprzyjają. Władze centralne pogłębiają upadek niejednoznacznymi deklaracjami i postawami. Np w końcu nie wiadomo czy prezydent to katolik czy raczej zwolennik wyznania handlowego.
  • ~keson
    (2017-11-28 20:08)
    Obleśny pryk fantazjujący na temat doświadczeń seksualnych pani Rubik... Obleśne, choć typowe dla kulsonów.
  • ~zorro
    (2017-11-28 12:07)
    A co - katolicyzm każe wszystko zamykać i zasuwać czwórkami do kościoła, żeby płacić za występ faceta w sukience i tytce na głowie? Do nazwiska o pochodzenia Wildsteina jakoś zastrzeżeń nie masz, co? A sam kto jesteś? Udowodnię ci, że masz przodków wyznania handlowego z terenów Moskowii.
  • ~jacwjng
    (2017-11-28 18:44)
    nie widac go nie slychac i naraz odzywa sie i probuje dac rady na temat seksu a przeciez male dzieci wiedza ze pisowcy o seksie to wiedza tyle co kot naplakal wystarczy popatrzec na te obrzydliwe ryje a seksu od razu sie odechciewa
  • ~jarosz
    (2017-11-28 17:21)
    wyznawcy PISu biorą przykład z kopulacji królików, lubią zwierzątka, chociaż osiołka z zoo w Poznaniu chcieli przerobić na salami. Ciekawie jakie teraz zwierzątka podadzą za przykład do uruchomienia "dzietności" u suwerena.
  • ~libek
    (2017-11-28 22:30)
    Dla pisowskich kulsonów spotkanie z przedstawicielem władzy to zaszczyt, na który trzeba sobie specjalnie zasłużyć. Zaangażowanie w kampanię społeczną wspierającą edukację to w spisiałej głowie za mało aby takiego dostąpić zaszczytu spotkania z ministrem edukacji. Pan Wildstein pokazał właśnie jak feudalna mentalność chłopa pańszczyźnianego wyewoluowała do postaci dzisiejszej kulsonskiej mentalności, zgodnie z którą to nie władza jest dla nas, ale my dla władzy, dziękując jej za to że w ogóle jest. Żenada.
  • ~Anna
    (2017-11-28 13:17)
    Wildstein ,,To proste jak obróbka skrawaniem". Myślę że jest jeszcze prostsze ,, jak farbowanie głowy Wildsteina". Może się mylę i czarna głowa to przekaz rodzinny w genach.?
  • ~kara
    (2017-11-28 17:28)
    Panie o czysto polskim nazwisku, prosty przykład, weź grupę mężczyzn i każ im wybrać prelegenta, który będzie nawijał o seksie Rubik lub Pawłowicz. Wszyscy wiedzą jak normalny facet się zachowa.
  • ~Madry
    (2017-11-28 16:17)
    Widać seks jak obrobka skrawaniem, to jedyny seks, jaki zna Pan Wildstein. Żal mi go!
  • ~cdn/nie dajmy sobie na glowe durszlak wlozyc
    (2017-11-28 22:40)
    Bo P.Bronek mysli po Chlopsku i ma leb na karku. Tak gadajo Chlopy.
  • ~Kwadrat Kwadracki
    (2017-11-28 20:04)
    Pewien skompromitowany irlandzki dramaturg mawiał: "He who can, does. He who cannot, teaches". Polecam tej pani jak najczęstsze kontakty seksualne i jak najwięcej dzieci, a nie szprycowanie się szkodliwą dla zdrowia antykoncepcją.
  • ~teres
    (2017-11-28 12:58)
    panie Wildstein po co sie zajmowac jakas Rubik Kim ona chce byc chyba oblakana Co za baba