Wildstein uderza w Rubik: Po co minister ma się z nią spotkać? Seksu można nauczać prosto jak obróbki skrawaniem

| Aktualizacja:

Akcja sexedpl Anji Rubik nie przestaje być tematem debaty publicznej. Po tym, jak szefowa MEN Anna Zalewska wyraziła chęć spotkania się z modelką, prawicowy publicysta Bronisław Wildstein skrytykował ministerialny pomysł, jak i całą sekskampanię.

wróć do artykułu
  • ~t
    (2017-11-28 09:30)
    W obecnej sytuacji chaosu i zamętu na świecie, usiłują się wypromować różne ciemne i puste typy płci obojga. Słaby rząd polski i zamęt ideowy w tym kraju v szczególnie temu sprzyjają. Władze centralne pogłębiają upadek niejednoznacznymi deklaracjami i postawami. Np w końcu nie wiadomo czy prezydent to katolik czy raczej zwolennik wyznania handlowego.
  • ~heYYou
    (2017-11-28 09:31)
    Wildsteinowi nie pierwszy raz coś się pokręciło. Nie chodzi o Rubik, ekspertem od masturbacji jest inna pani.
  • ~Ernest
    (2017-11-28 09:36)
    Tylko patrzeć ja narodowcy dobiorą się do niego ze względu na pochodzenie.
  • ~bidulka
    (2017-11-28 10:18)
    Rubik atrakcyjna ??? weż przestań ona tylko potrafi powiedzieć " zawsze "
  • ~Julian
    (2017-11-28 10:30)
    Tu w ogóle nie o to chodzi. Pytanie jest inne. Jakim prawem Stuhr czy jakaś pożal się (tu wpisz swojego ulubionego boga) modelka ma edukować polskie dzieci? Od tego są instytucje państwowe, kierowane przez wybrany demokratycznie rząd. Jeżeli się z nim nie zgadzamy, OK, ale nie może być tak, że byle celebryta zacznie pouczać dzieciaki, nie mając do tego żadnego merytorycznego przygotowania. To jest nic innego niż parcie na szkło, a każdy pretekst jest dobry. Czy to atak na kler, czy na PiS, byleby było głośno, to się więcej majtek sprzeda.
  • ~kiken
    (2017-11-28 10:41)
    To sa ikony POstępu , jakies Rubik, Dody i cała ta żenująca cyganeria , która nawet o nanotechnologi bedzie sie wypowiadac bez oporu.
  • ~figa
    (2017-11-28 10:54)
    Wildstein - sądząc po twarzy prawiczek.
  • ~wjw
    (2017-11-28 11:28)
    Kolejne PiSowskie szowinistyczne chamidło...
  • ~scyta
    (2017-11-28 11:35)
    Okazuje się, że zdaniem Wildsteina seks to jak obróbka skrawaniem. Z całego serca współczuję jego żonie.
  • ~zorro
    (2017-11-28 12:07)
    A co - katolicyzm każe wszystko zamykać i zasuwać czwórkami do kościoła, żeby płacić za występ faceta w sukience i tytce na głowie? Do nazwiska o pochodzenia Wildsteina jakoś zastrzeżeń nie masz, co? A sam kto jesteś? Udowodnię ci, że masz przodków wyznania handlowego z terenów Moskowii.
  • ~teres
    (2017-11-28 12:58)
    panie Wildstein po co sie zajmowac jakas Rubik Kim ona chce byc chyba oblakana Co za baba
  • ~Anna
    (2017-11-28 13:17)
    Wildstein ,,To proste jak obróbka skrawaniem". Myślę że jest jeszcze prostsze ,, jak farbowanie głowy Wildsteina". Może się mylę i czarna głowa to przekaz rodzinny w genach.?
  • ~se
    (2017-11-28 14:27)
    Moze Pani TERESA ORLOWSKA dostala by AUDIENCJE?
  • ~Madry
    (2017-11-28 16:17)
    Widać seks jak obrobka skrawaniem, to jedyny seks, jaki zna Pan Wildstein. Żal mi go!
  • ~jarosz
    (2017-11-28 17:21)
    wyznawcy PISu biorą przykład z kopulacji królików, lubią zwierzątka, chociaż osiołka z zoo w Poznaniu chcieli przerobić na salami. Ciekawie jakie teraz zwierzątka podadzą za przykład do uruchomienia "dzietności" u suwerena.
  • ~kara
    (2017-11-28 17:28)
    Panie o czysto polskim nazwisku, prosty przykład, weź grupę mężczyzn i każ im wybrać prelegenta, który będzie nawijał o seksie Rubik lub Pawłowicz. Wszyscy wiedzą jak normalny facet się zachowa.
  • ~jacwjng
    (2017-11-28 18:44)
    nie widac go nie slychac i naraz odzywa sie i probuje dac rady na temat seksu a przeciez male dzieci wiedza ze pisowcy o seksie to wiedza tyle co kot naplakal wystarczy popatrzec na te obrzydliwe ryje a seksu od razu sie odechciewa
  • ~Kwadrat Kwadracki
    (2017-11-28 20:04)
    Pewien skompromitowany irlandzki dramaturg mawiał: "He who can, does. He who cannot, teaches". Polecam tej pani jak najczęstsze kontakty seksualne i jak najwięcej dzieci, a nie szprycowanie się szkodliwą dla zdrowia antykoncepcją.
  • ~keson
    (2017-11-28 20:08)
    Obleśny pryk fantazjujący na temat doświadczeń seksualnych pani Rubik... Obleśne, choć typowe dla kulsonów.
  • ~Nick
    (2017-11-28 21:19)
    Tu wychodzi buc i mizogin z Wildsteina. Prawda jest taka, że jemu, Terlikowskiej i innym przedstawicielom ciemnokaczogrodu zależy na braku wychowania seksualnego w Polsce. Nastolatki mają płodzić w ciemnościach w nocnej koszuli z wyciętym otworem w wiadomym miejscu, a potem odmówić różaniec zamiast badań prenatalnych, a jak się urodzi ułomne, to do końca życia dźwigać swój krzyż. Jedyna dozwolona antykoncepcja to nowenna do Matki Boskiej z nadzieją, że za miesiąc będzie okres.