Michał Wiśniewski: Byłem molestowany przez kobietę. Takie rzeczy są równie częste jak z mężczyznami

Byłem molestowany w dzieciństwie przez kobietę - wyznaje na łamach „Super Expressu” lider grupy Ich Troje. Michał Wiśniewski uważa ponadto, że panie wcale nie molestują rzadziej niż mężczyźni, a zdradzają nawet częściej.

wróć do artykułu
  • ~dzięcioł
    (2017-11-07 08:31)
    A mnie molestowała wiewiórka
  • ~ Ja(bis)
    (2017-11-07 08:50)
    A mnie bidronka z żuckiem!!!
  • ~jerzy
    (2017-11-07 09:03)
    Kiedyś powiedział że ma raka na d.... Potem okazało się że rak to ściema, no ale "zaistniał". Teraz "ujawnił" bo celebrytki się ujawniają. Jak będzie moda na to kto ma więcej pcheł to Michał będzie pierwszy.
  • ~jer
    (2017-11-07 09:04)
    Facet jak się patrzy na ciebie to jedna myśl przychodzi . Kto i za co ciebie tak pokarał . Mówię o wyglądzie i rozumie . A teraz jeszcze to molestowanie przez kobiety . Oj jakiś ty biedny i taki bezbronny .
  • ~bbc
    (2017-11-07 09:44)
    taka brednie mogl tylko ten czerwony czerep wamyslic zenada facet juz nie ma pomyslu na zaistnienie
  • ~nawrocony kazanowa
    (2017-11-07 10:21)
    Ruch alem dwie nauczycielki w liceum, obie zamezne. Wola ruch ania byla obustronna, wiec nie ma o czym gadac, choc z prawnego punktu widzenia 15-17-latek z 26-latka i 32-latka to dzis bylaby afera i kryminal. Nie zostalem z tego powodu Macronem ani Michalem Wisniewskim, po prostu wiedzialem jak sie zabrac do mlodszych od siebie dziewczyn. Z perspektywy czasu uwazam, ze seks jest przereklamowany, no i nie latwo panowac nad hormonami gdy ogolne przyzwolenie jest powszechne.
  • ~Hello
    (2017-11-07 10:43)
    #JaTeżCHCĘ !!!!!!
  • ~cyc
    (2017-11-07 11:03)
    Moze to była Nina Tełentew
  • ~WERT
    (2017-11-07 11:31)
    ja prosze zone aby mnie molestowala- a ta mowi przewaznie NIE- CO ZA ZYCIE !!!
  • ~Marihuana
    (2017-11-07 13:21)
    Pusty czerepie bierz połowę działki albo zmień dilera
  • ~umordowany zidioceniem
    (2017-11-07 13:29)
    No proszę! Nad Wisłą jak w Hollywood! Ktoś, kto nie został zgwałcony, albo chociaż molestowany seksualnie nie ma szans być celebrytą/celebrytką (cokolwiek to oznacza)! Nawet panie o typie urody zdecydowanie radiowej, a nie telewizyjnej donoszą, że były łapane za "cycki"! Polscy celebryci w czołówce światowej!
  • ~ale bohater
    (2017-11-07 14:33)
    Ja nigdy nie molestowałem. Nawet po pijaku - oświadcza stanowczo Wisniewski. Problem w tym, ze po pijaku robi sie rozne rzeczy i się ich pozniej nię pamieta, panie bohaterze.
  • ~w,p,i,s
    (2017-11-07 14:33)
    A nie mialy te panie przypadkiem sniadej cery i czarnej brody?
  • ~Zenek z Ojcowa
    (2017-11-07 16:26)
    Pewnikiem jakaś bramówka go molestowała, która lubi takich trzepniętych lekko meneli , a jeszcze bezzębna to ajuści sama rozkosz w gaciach
  • ~klaun
    (2017-11-07 16:34)
    Nie wie jak ma już zaistnieć , przecież dziś jest już za burtą . ŻENADA ...
  • ~Tadeusz
    (2017-11-07 18:55)
    Najpierw był bity w domu dziecka później miał raka był też chory na aids teraz twierdzi że był molestowany
  • ~heehe
    (2017-11-07 20:46)
    Kasia Kanclerz? xd
  • ~Andrzej S
    (2017-11-08 02:49)
    ty czerwone beztalencie..dodaj ze miala 80 lat..byla przyglucha i zgubila okulary.ty dla slawy to bys sie i za koze zabral!!!
  • ~Michu
    (2017-11-08 05:46)
    Facet ma niezły odjazd. Ale to typowe dla celebrytów. Nieważne co gadają, aby gadali i dużo. Myślę, że nawet ostra desperatka by takiego Wiśniewskiego nie chciała molestować, ale to nie przeszkadza jemu aby mieć 10 pkt. do lansu.
  • ~LUCYNKA
    (2017-11-08 10:17)
    PRZECIEŻ TO INDYWIDUUM POWINNO BYĆ W POKOJU BEZ KLAMEK , EWENTUALNIE W MIEJSCU ODOSOBNIENIA .

Może zainteresować Cię też: