Paulina Smaszcz-Kurzajewska: Zaznałam molestowania, tak jak 99% kobiet w Polsce

Dziennikarka Paulina Smaszcz-Kurzajewska wyznała, że była molestowana, a także padła ofiarą mobbingu ze strony innych kobiet.

wróć do artykułu
  • ~pyra
    (2017-11-03 22:56)
    Ogólnie rzecz ujmując babom na całym świecie coś się w głowach poprzestawiało, na gorsze
  • ~qwerty
    (2017-11-03 23:55)
    Najlepiej jak by faceci w ogóle nie podchodzili do kobiet, nie rozmawiali, nie nawiązywali kontaktu wzrokowego. Będą się czuć bezpiecznie i super komfortowo.
  • ~natura
    (2017-11-03 22:23)
    Babę ciągnie do chłopa i odwrotnie. A jak jeszcze baba traktuje pracę jako "wybieg" to i różne reakcje się zdarzają. Umiarkowania paniusiu trzeba w stroju, zachowaniu i liczenia się z naturą. A nie idę do pracy, aby mnie podziwiano...Widać w tej międzynarodowej firmie jakieś takie znudzone seksem...
  • ~umordowany zidioceniem
    (2017-11-03 23:22)
    Dzisiaj bez gwałtu, a conajmniej bez molestowania przez pospolite męskie ****** celebrytką nie da się być choćby nie wiem co! toteż dziennikarka Paulina Smaszcz-Kurzajewska również doszła do wniosku, że była molestowana! Ba! Ponoć w Polsce spotkało to, wg. pani dziennikarki ponat 99%!!!! Skąd proszę pani dziennikarki to wahanie?! Conajmniej 100% - to brzmi dumnie!
  • ~psycholog
    (2017-11-04 08:20)
    Droga do kariery przez cztery litery , to już staje się śmieszne , powoli wychodzi na to że jak ktoś nie był molestowany i zgwałcony to znaczy że nim jest coś nie tak.
  • ~holywood
    (2017-11-03 22:05)
    W międzynarodowych firmach nie ma molestowania, ino w polskich...;)
  • ~łżesz babo
    (2017-11-03 23:44)
    Ło, a moja 90letnia babcia nie przyznaje się do molestowania !
  • ~taka prawda
    (2017-11-03 23:42)
    No cóż każda POtwora znajdzie amatora !
  • ~Ted
    (2017-11-05 00:47)
    Jak tak patrze na ciebie kobieto to sobie myślę że ten co cie molestował to albo był pijany albo naćpany. Innego logicznego wytłumaczenia nie znajduje.
  • ~greg
    (2017-11-04 08:49)
    marzycielka
  • ~mr
    (2017-11-04 05:29)
    Jesli to fakt w co watpie ze 99% doznalo molestowania to znaczy ze to normalne zachowanie rodzaju ludzkiego.
  • ~? ? ?
    (2017-11-04 15:05)
    Zapewne w tym dniu, kiedy na ściance w błyskach fleszy była bez bielizny, przysłonięta tylko siatką udającą sukienkę, ktoś się w nią wpatrywał, co jej kompletnie nie odpowiadało, bo tak się odziała wyłącznie dla podkreślenia swojej godności.
  • ~Karol.
    (2017-11-05 17:24)
    Pani Paulino prosze nie zanizac statystyk, nie 99 a 109 procent, a w Polsce to na pewno duzo wiecej...
  • ~jerzy
    (2017-11-04 08:19)
    rzeczywiscie dzisiaj spojrzysz na babe bo np taka brzdka a ona uzna ze to molestowanie gdzie my jestesmy i dokąd zmierzamy
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2017-11-04 06:52)
    Droga pani, ziewanie ponoć schładza mózg.
  • ~żart
    (2017-11-04 23:21)
    Nie ma się czym chwalić, nikt Ciebie nie "chce" - nawet w Haremie. Nie przeszkadzaj innym kobietom Czekającym na "doznania" przyjemności (staruszko).
  • ~Fiona
    (2017-11-05 12:55)
    A ja nie bylam molestowana. Moj szef w Polsce, lekarz, ordynator, Jak przychodzil do pracy w dobrym nastroju to obmacywal dziewczyny po piersiach. Mnie jakos nie, chyba dlatego, ze potrafilam " z a b o j c z o " patrzac. Raz dostali od odwazna magisterki w pysk. Byl jakies czas spokoj. Jak ona sie zwolnila, dalej to robil, a dziewczyny tylko michal. W latach 70 tych to byla normalka. Mialam duzo szczescia ze mnie nie molestowano, Glupie , seksystycznie dowcipy jeszcze sa do dzis normalne tez tu w internecie, jeszcze jak!
  • ~tylko pytam
    (2017-11-03 21:44)
    Łod kogo ? Ogiera PIS eli księdza ???
  • ~żart
    (2017-11-04 22:55)
    Same Prowokują do "niepotrzebnych" chwytów (głaszcząc swoje przyrodzenie i wpychając palec pomiędzy swoje nogi (nie wystarczą zdrowe,jędrne piersi mleczne-krowy). Kobieta ma to we "krwi" (seks), jak chłopak "wojaczkę" (bijatykę). Powinno się lubić, jednych i drugich (takie życie).
  • ~Ona
    (2017-11-05 13:04)
    Widze tu komentarze prawie wylacznie polskich Weinsteinow i do tego takich d u r n y c h, ze tego nie pokapowal, i jeszcze dumni z tego! Zgroza! A kobieta , ktora na ich d u r n e , seksystycznie zaczepki nie reaguje, musi byc brzydka albo cos nie tak! Co za p r y mit y w! No polscy faceci maja jeszcze 100 lat do cywilizacji!

Może zainteresować Cię też: