Paulina Smaszcz-Kurzajewska: Zaznałam molestowania, tak jak 99% kobiet w Polsce

Dziennikarka Paulina Smaszcz-Kurzajewska wyznała, że była molestowana, a także padła ofiarą mobbingu ze strony innych kobiet.

wróć do artykułu
  • ~Karol.
    (2017-11-05 17:24)
    Pani Paulino prosze nie zanizac statystyk, nie 99 a 109 procent, a w Polsce to na pewno duzo wiecej...
  • ~Ona
    (2017-11-05 13:04)
    Widze tu komentarze prawie wylacznie polskich Weinsteinow i do tego takich d u r n y c h, ze tego nie pokapowal, i jeszcze dumni z tego! Zgroza! A kobieta , ktora na ich d u r n e , seksystycznie zaczepki nie reaguje, musi byc brzydka albo cos nie tak! Co za p r y mit y w! No polscy faceci maja jeszcze 100 lat do cywilizacji!
  • ~Fiona
    (2017-11-05 12:55)
    A ja nie bylam molestowana. Moj szef w Polsce, lekarz, ordynator, Jak przychodzil do pracy w dobrym nastroju to obmacywal dziewczyny po piersiach. Mnie jakos nie, chyba dlatego, ze potrafilam " z a b o j c z o " patrzac. Raz dostali od odwazna magisterki w pysk. Byl jakies czas spokoj. Jak ona sie zwolnila, dalej to robil, a dziewczyny tylko michal. W latach 70 tych to byla normalka. Mialam duzo szczescia ze mnie nie molestowano, Glupie , seksystycznie dowcipy jeszcze sa do dzis normalne tez tu w internecie, jeszcze jak!
  • ~Ted
    (2017-11-05 00:47)
    Jak tak patrze na ciebie kobieto to sobie myślę że ten co cie molestował to albo był pijany albo naćpany. Innego logicznego wytłumaczenia nie znajduje.
  • ~żart
    (2017-11-04 23:21)
    Nie ma się czym chwalić, nikt Ciebie nie "chce" - nawet w Haremie. Nie przeszkadzaj innym kobietom Czekającym na "doznania" przyjemności (staruszko).
  • ~żart
    (2017-11-04 22:55)
    Same Prowokują do "niepotrzebnych" chwytów (głaszcząc swoje przyrodzenie i wpychając palec pomiędzy swoje nogi (nie wystarczą zdrowe,jędrne piersi mleczne-krowy). Kobieta ma to we "krwi" (seks), jak chłopak "wojaczkę" (bijatykę). Powinno się lubić, jednych i drugich (takie życie).
  • ~to musi być epidemia
    (2017-11-04 21:21)
    wg Smaszcz Kurzajewskiej prawie wszystkie kobiety są molestowane!!! To już jest jakiś obłęd.
  • ~facet
    (2017-11-04 21:01)
    Proponuję, aby od tego momentu kobiety zaczęły opowiadać, jak one molestują mężczyzn. Proponuję zacząć od korporacji i szefowych, mających jako podwładnych młodszych mężczyzn.
  • ~? ? ?
    (2017-11-04 15:05)
    Zapewne w tym dniu, kiedy na ściance w błyskach fleszy była bez bielizny, przysłonięta tylko siatką udającą sukienkę, ktoś się w nią wpatrywał, co jej kompletnie nie odpowiadało, bo tak się odziała wyłącznie dla podkreślenia swojej godności.
  • ~jer
    (2017-11-04 09:48)
    Osobiście jestem jak i miliony innych wyzyskiwany ,okradany przez państwo i co z tego Kto się tym przejmuje . Otrzymuje co miesiąc już opodatkowane pieniądze ,wpłacam je do banku na marne 2% muszę zapłacić haracz 19 % od byle jakiego zysku a gdy idę coś kupić za te oszczedności płacę następny haracz w postaci podatku VAT . Gdy tą kupioną rzecz chcę sprzedać za więcej jak 1000 zł znowu muszę zapłacić haracz od ucp itd Gdy kobiety chcą zrobić szybko karierę i być zauważoną Nie przeszkadza im to a po latach pamięć im wraca . Czym się robi karierę już pewna aktorka dobrze ujęła to w filmie Halo Szpicbródka
  • ~greg
    (2017-11-04 08:49)
    marzycielka
  • ~psycholog
    (2017-11-04 08:20)
    Droga do kariery przez cztery litery , to już staje się śmieszne , powoli wychodzi na to że jak ktoś nie był molestowany i zgwałcony to znaczy że nim jest coś nie tak.
  • ~jerzy
    (2017-11-04 08:19)
    rzeczywiscie dzisiaj spojrzysz na babe bo np taka brzdka a ona uzna ze to molestowanie gdzie my jestesmy i dokąd zmierzamy
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2017-11-04 06:52)
    Droga pani, ziewanie ponoć schładza mózg.
  • ~mr
    (2017-11-04 05:29)
    Jesli to fakt w co watpie ze 99% doznalo molestowania to znaczy ze to normalne zachowanie rodzaju ludzkiego.
  • ~qwerty
    (2017-11-03 23:55)
    Najlepiej jak by faceci w ogóle nie podchodzili do kobiet, nie rozmawiali, nie nawiązywali kontaktu wzrokowego. Będą się czuć bezpiecznie i super komfortowo.
  • ~łżesz babo
    (2017-11-03 23:44)
    Ło, a moja 90letnia babcia nie przyznaje się do molestowania !
  • ~taka prawda
    (2017-11-03 23:42)
    No cóż każda POtwora znajdzie amatora !
  • ~umordowany zidioceniem
    (2017-11-03 23:22)
    Dzisiaj bez gwałtu, a conajmniej bez molestowania przez pospolite męskie ****** celebrytką nie da się być choćby nie wiem co! toteż dziennikarka Paulina Smaszcz-Kurzajewska również doszła do wniosku, że była molestowana! Ba! Ponoć w Polsce spotkało to, wg. pani dziennikarki ponat 99%!!!! Skąd proszę pani dziennikarki to wahanie?! Conajmniej 100% - to brzmi dumnie!
  • ~pyra
    (2017-11-03 22:56)
    Ogólnie rzecz ujmując babom na całym świecie coś się w głowach poprzestawiało, na gorsze

Może zainteresować Cię też: