Jak donosi plotek.pl, spotkanie poprowadziła Karolina Korwin-Piotrowska. Andrzej Piaseczny zaśpiewał piosenkę z serialu "Złotopolscy", w którym swego czasu występował u boku Przybylskiej.

Reklama

"Gdynia. Niezapomniany wieczór. Piękni ludzie. Ogromne emocje, łzy i dużo śmiechu. ANIA" - napisała na swoim profilu na Facebooku Korwin-Piotrowska.

W wydarzeniu wzięły udział mama i siostra aktorki - Krystyna Przybylska i Agnieszka Kubera - oraz przyjaciółka i agentka Przybylskiej, Małgorzata Rudowska. Na widowni zasiedli także Dariusz Michalczewski i prezydent miasta, Wojciech Szczurek, a także fani przedwcześnie zmarłej gwiazdy.

Zabrakło jednak najbliższej rodziny Anny Przybylskiej - Jarosława Bieniuka i dzieci.

- Nie mogłem być obecny na premierze książki i pewnie minie jeszcze trochę czasu zanim zdołam ją w całości przeczytać bez ścisku w gardle. Ja wspomnienia z mojego życia z Anią wciąż jeszcze układam w głowie i przede wszystkim w sercu. Mam nadzieję, że przyjdzie czas, kiedy udźwignę słowa, żeby opisać tę piękną historię, pięknego życia z najpiękniejszą i najlepszą osobą, jaką znałem. Dziś jest dla mnie jeszcze za wcześnie i przyznaje się do tej słabości bez wstydu - wyznał Jarosław Bieniuk w rozmowie z Jastrzabpost.pl.

Media

Książka "Ania. Biografia Anny Przybylskiej" autorstwa Grzegorza Kubickiego i Macieja Drzewickiego trafi do sprzedaży 27 września.