Korwin Piotrowska o Jacku Kurskim: Mistrz PR i manipulacji

| Aktualizacja:

Karolina Korwin Piotrowska skomentowała zamieszanie wokół festiwalu w Opolu. Zdaniem dziennikarki, Jacek Kurski, którego decyzje wywołały całą aferę, sprytnie wybrnął z sytuacji, zrzucając ciężar trudnej decyzji na Marylę Rodowicz.

wróć do artykułu
 • ~bbc
  (2017-05-18 13:34)
  wstyd powinien nikt nie kupic biletow na to stare pudlo
 • ~podatnik
  (2017-05-18 13:35)
  Jaki on tam mistrz PR? on jest po prostu siermiężnym człowiekiem propagandy z okresu Waltera i Szczepańskiego i do tego to nim przecież całe życie manipulują! ale w PRLu bis widocznie sprawdzają się stare metody!
 • ~Ojdyrydz
  (2017-05-18 15:19)
  Nawet oswidczenia pan nie sa w stanie zmienić.Ogladanie nawet festiwalu w TVP jest grzechem.
 • ~Superktoś
  (2017-05-18 18:03)
  Jak za komuny wszystkie te panie występowały latami w TVP to żadna z nich nie protestowała przeciwko czemukolwiek. A było przeciw czemu. Hipokryzja tych pseudoartystów nie zna tak jak i głupota granic. Maja tylko śpiewać anie politykować. Mam pewno jak i większość społeczeństwa w d... ich poglądy. No ale jakie gwiazdy takie i maniery.
 • ~Rozsądny
  (2017-05-18 18:11)
  No i nie darują Pani Maryli że wystąpiła w TVP w sylwestra i zakasowali inne TVN i Polsaty razem wzięte. Oj nie darują. Biznes i polityka tu przeszkadzają, a histeria antypisowska jest nakręcana aż do granic możliwości. Ludzie zrozumcie,że nikomu na was nie zależy. Zależy im tylko ,żeby jedne ****** przejęły koryto od innych. Jesteście tylko narzędziem w ich ręku. Nie dajcie sobą manipulować.Co ma muzyka wspólnego z polityką? Podoba się wam to jej słuchajcie. Nie podoba to nie słuchajcie.
 • ~Znawca muzyki
  (2017-05-18 18:15)
  Jak się wam śpiew Pani Rodowicz nie podoba to posłuchajcie sobie posłanki Muchy. To jest gwiazda na miarę waszych możliwości. No i jeszcze ewentualnie KOD-kapelę proponuje z utworem "Tusku wróć do kraju".
 • ~Zdumiony
  (2017-05-19 07:45)
  Codziennie się z polskojęzycznej prasy dowiaduję, że w Polsce prawie każdy jest mistrzem, ekspertem albo co najmniej profesorem w Wyższej Szkole Wszystkiego Najlepszego! - I nie mogę wyjść ze zdumienia - dlaczego w takim razie prawie wszystko w tej samej Polsce idzie tak hu (j) owo ?!
 • ~ Dżin wypuszczony z butelki (po wódce)
  (2017-05-19 08:03)
  Polacy! - Zbyt długo czekałem - aż się opamiętacie! - A skoro się nie doczekałem - no to teraz teraz mogę wam już tylko moim odwiecznym zwyczajem zaoferować wybór rodzaju śmierci waszego państwa i waszego narodu! - Mogę też wyświadczyć wam taką łaskę (i ostatnią przysługę), że będę osobiście nadzorował egzekucję, którą sami na sobie wykonacie! ---------- PS.: Do zobaczenia w butelce (po wódce) opróżnionej w Arłamowie przez Bolka ...