Mieliśmy już do czynienia z konfliktami pomiędzy Kubą Wojewódzkim i Kingą Rusin, Anną Kalczyńską i Jarosławem Kuźniarem, czy Renatą Kaczoruk i Małgorzatą Rozenek. Ostatnio zaś w programie "Dzień dobry TVN" starły się Magda Gessler i Martyna Wojciechowska.

Reklama

Tematem sporu była sytuacja polskich kobiet. Restauratorka stwierdziła bowiem, że Polski nie mają na co narzekać, bowiem są traktowane niemal najlepiej na świecie, a ona sama nigdy w życiu nie spotkała się z żadną dyskryminacją.

Z tą opinią nie zgodziła się Wojciechowska, która zwróciła uwagę koleżance, że nie powinna oceniać sytuacji ze swojego, mocno uprzywilejowanego punktu widzenia.

O konflikt z Martyną Magda została zapytana w rozmowie z party.pl.

Ona ma swoje wyskoki, miała swój problem, bo zrobiła jeden wyskok bardzo nie fair, ale to już jest jej sprawa i ona ma to na głowie, nie ja.

Jednocześnie jednak Gessler zapewniła, że nie ma żalu do koleżanki i bardzo ceni sobie jej pracę:

Każdy ma prawo mieć inne zdanie. Podziwiam Martynę, podziwiam jej pracę. Podziwiam osoby, które mają taki talent, takie samozaparcie i tyle w swoim życiu zrobiły. Nidy w życiu nie powiedziałabym złego słowa na temat Martyny

Reklama