Wojewódzki publikuje zdjęcie hejtera: Prawdziwy Polaku. Zapraszam Cię...

| Aktualizacja:

Kuba Wojewódzki wypowiedział kolejną wojnę hejterom. Tym razem wziął na celownik internautę, który napisał obraźliwy komentarz pod jego zdjęciem z Mamedem Khalidovem.

wróć do artykułu
  • ~Wiktor
    (2017-04-12 10:35)
    w. ty ŚMIECIU,co to znaczy,że odwiedzisz faceta.Uważaj żeby cię ktoś inny nie odnalazł,OJ UWAŻAJ !!!
  • ~kkkk
    (2017-04-09 21:23)
    panu Rudnickiemu trzeba przypomniec porzekadlo ; ,,ruszyc g...o to smierdzi ,, nalezy to omijac
  • ~kiploo
    (2017-04-09 20:23)
    Kuba to popularny *************** w szambie
  • ~pies go wachal
    (2017-04-09 20:04)
    Kupa Powiatowy tfu racze Soltysowy nie ublizajac soltysom moze sobie co najwyzej malym paluszkiem w swoich smierdzacych trampkach pomachac
  • ~SW
    (2017-04-09 18:40)
    A kim jest ten mocno podstarzały lowelas? Wynajętm pseudo błaznem na usługach różnych mętów niszczących nasz kraj i ważne dla Polaków wartości. Ten pan czuje się obrażany? Żartowniś.
  • ~BYCZY
    (2017-04-08 07:20)
    Czy to normalny człowiek twarz jego mówi za siebie.
  • ~yy887678
    (2017-04-08 07:00)
    Naczelny hejter RP walczy z hejtem... co za czasy
  • ~Manny Quinn
    (2017-04-08 03:14)
    Such a sorry excuse for a so called "men", and I use this description V E R Y loosely. Bid it u as.hole....
  • ~polaka
    (2017-04-07 23:31)
    kuba ty jesteś po prostu h.j i na tyle zasługujesz ***** ---- ty nic w życiu dobrego nie zrobiłeś --żerujesz na najgorszych a udających lepszych --żal mi ***** ciebie
  • ~Wojewódka
    (2017-04-07 21:47)
    Żałosny marny człowieczek, przemądrzały dziennikarzyna i celebryta. Musisz częściej zaglądać do metryki urodzenia. Masz grubo ponad 50 tkę. Czas niesty zmądrzeć. Założyć prawdziwą rodzinę, pokazać, że jesteś mężczyzną. Pamiętaj masz ostatnią szansę.Będziesz za mocno pajacował wylecisz ze stacji w której pracujesz. Pozostanie ci prowadzenie swojego show w samochodzie na ulicy tak jak Kużniar.Wstyd i popelina. Twój wizerunek jest coraz mniej warty. Widać ciebie jedynie w reklamie lemoniady marnej marki. Wojewódzki trudno zrozumieć czy ty masz jakąś wrażliwośc i czy w życiu naprawdę kierujesz się poprawnością. Myślę, że ty dla kasy zrobisz wszystko. Ludzie tego pokroju co ty z tak błahej sprawy zrobią olbrzymiego newsa byle tylko pisali o Wojewódzkim.
  • ~mogę nie lubić Kuby, ale
    (2017-04-07 20:29)
    ********** szatański /taki grzyb/ podpina się pod osobę znaną, żeby na niego spłynęło trochę sławy ?
  • ~&&&&
    (2017-04-07 20:22)
    Żałosny ten powiatowy, zasłania się siłą mięśni zawodowego boksera. Kompromitująca strategia jak i pyszałkowate pakowanie flagi państwowej w g...no. Cieniutki jest...
  • ~majdan72
    (2017-04-07 20:20)
    Koleś powinien zaskarżyć p.Wojewódzkiego z powództwa cywilnego za publikację wizerunku i zgłosić zawiadomienie w sprawie gróźb karalnych. Widziałem na innym portalu to upublicznione zdjęcie - fajna rozdzina, widać już na zdjęciu że panuje w niej wzajemny szacunek do siebie i swoich pogladów. U p. Kuby takich zdjęć nie widziałem - raczej samo tandeciarstwo i badziewie.
  • ~Robert
    (2017-04-07 20:11)
    I bardzo dobrze zareagowal. Wreszcie odwazny czlowiek. Trzeba glupocie i chamstwu wy powiedziec walke. W niektorych krajach rasistowskie ataki sa karalne. W Polsce ci obrazajacy czuja sie mocni i bezkarni. Gdzie prawodastwo? Gdzie ta partia- prawo i sprawiedliwosc?
  • ~z Norwegii
    (2017-04-07 19:39)
    BRAWO p. Rudnicki!! ---- POwiedziales pan Prawde!! Ty POwiatowy jako prawdziwy garbatonosy, powinienes znac stare niemieckie POrzekadlo: " WAHRHEIT SAGEN, TEUFEL JAGEN", co mniej wiecej znaczy: "Prawde powiedziec, Diabla gonic/przegonic".
  • ~Harry Potter
    (2017-04-07 19:05)
    "Prawdziwy Polak" hehe Zmiękła mu rura. Brawo panie Kubo. Tak trzymać i o to chodzi
  • ~w
    (2017-04-07 18:38)
    Wojewodzki wetknął flagę mojego państwa w kupę. Za to go już nie szanuję i nie lubię.
  • ~Drzazga 101
    (2017-04-07 17:17)
    "Kuba Wojewódzki wypowiedział kolejną wojnę hejterom " O Matko, a ja temu, przepraszam za wyrażenie - PUBLICZNEMU PT Śmieciowi - jechał go pies ! Hej !-
  • ~Bio of a
    (2017-04-07 17:12)
    Stary cap. Capi na kilometr.

Może zainteresować Cię też: