Michał Piróg wściekły na polityków za wycinkę drzew: Zachłanne świnio k*rwy za kasę dadzą każdemu

| Aktualizacja:

Wprowadzone przez ministerstwo środowiska przepisy dotyczące wycinki drzew na prywatnych terenach już przynoszą widoczne rezultaty w postaci ogałacanych z zieleni terenów. Michał Piróg jest wściekły na polityków, którzy odpowiadają za taki stan rzeczy.

wróć do artykułu
  • ~Batko
    (2017-02-23 09:41)
    Pierożeg Ty bez kasy ,dajesz każdemu.
  • ~Bogdan
    (2017-02-23 09:27)
    Wycinka drzew na prywatnej działce to barbarzyństwo, ale aborcja jest ok.
  • ~Al
    (2017-02-23 09:37)
    Cyklista powinien popatrzec na brak drzew w jego ojczyznie. Dla ulatwienia ta ojczyzna jest w poblizu gory Synaj.
  • ~Rumcajs
    (2017-02-23 09:45)
    A łajno pierogowi do moich drzew na mojej działce. Jak pierog ma chęć nie kupi 2 hektary w centrum Warszawy i zasadzi co 5 m drzewo . Jego działka - jego drzewa.Od moich pierogowi wara!!!!
  • ~t.
    (2017-02-23 10:04)
    Aborcja - OK, wycinanie drzew - morderstwo. Typowy widz TVN-u i czytelnik GW.
  • ~Mosze
    (2017-02-23 10:16)
    Głupi faszysta. Boże broń Polskę od takich sk..
  • ~zen
    (2017-02-23 10:02)
    Wal się! Moja działka moje ****** i będę rżnął kiedy dorosną. Hej.
  • ~Szechter
    (2017-02-23 09:56)
    Podobnie jak ty dajesz du.py!
  • ~
    (2017-02-23 10:49)
    Snobku, nazwij wycinkę drzew aborcją drzew albo eutanazją drzew i otworzy ci się umysł. przecież to czyjeś drzewa nie twoje, tak jak brzuch kobiety. Jego drzewo, jego siekiera jego sprawa. Jak z brzuchem i aborcją. chce właścicielka brzucha wyciąć płód, to wycina. przecież tak chcesz.
  • ~kakałkowy.
    (2017-02-23 11:36)
    Ty ebany pedale zamknij ten parszywy ryj ,bo ci napluję ******
  • ~topol
    (2017-02-23 11:18)
    PIRÓG ile ty masz drzew że tak kłapiesz ustami
  • ~ayway
    (2017-02-23 11:06)
    Pierug, a wsadź se osikowy kołek głęboko w odbytnicę. Albo niestrugany świerkowy.Dobrze podziała na samopoczucie i lżej ci będzie,gudłaju.
  • ~pies soltysa
    (2017-02-23 16:18)
    Co to za morda , jakis nowy emigrant
  • ~Pic-Róg
    (2017-02-23 11:10)
    Piróg - PO użytych słowach uważam żę te wulgarne dotyczą ciebie. Trzeba być dedilowatym żęby posługiwać się w polskiej mowie wwulgaryzmami, ale tak bywa gdy rozumku nie staje
  • ~topola
    (2017-02-23 11:16)
    Pirug ty dajesz podobno za darmo
  • ~zenek234
    (2017-02-23 10:33)
    o sobie pisze?
  • ~Jan
    (2017-02-23 13:53)
    Ja tez wyrazilem tutaj moje zdanie w tej sprawie juz przed miesiacam. Bylem oczywiscie , przciwko niekontrolowanemu scinaniu drzew. Nota bene , w zadnym cywilizowanym, rozwinietym kraju takiego prawa nie ma , tylko w tzw trzecim swiecie" . Polska mentalnie jeszcze jest w trzecim swiecie! Wtedy zostalem ostro zaatakowany przez polactwo . W polsce wedlug dewizy: wolnosc, tpomku , w swoim domku.
  • ~leśnik
    (2017-02-23 12:28)
    moja działka, więc chciałbym ciąć drzewa jak mi nie pasują. Ukrócić należy patologie deweloperów, a nie zwykłych ludzi mających działki Panie Pierogu, jestem całkowicie za możliwością wycinania drzew.
  • ~qwerty
    (2017-02-23 14:54)
    A gdzie pirogu jest w Warszawie ulica "Nowogrocka"?
  • ~socked
    (2017-02-23 10:44)
    Won gudłaju...