Michał Piróg wściekły na polityków za wycinkę drzew: Zachłanne świnio k*rwy za kasę dadzą każdemu

| Aktualizacja:

Wprowadzone przez ministerstwo środowiska przepisy dotyczące wycinki drzew na prywatnych terenach już przynoszą widoczne rezultaty w postaci ogałacanych z zieleni terenów. Michał Piróg jest wściekły na polityków, którzy odpowiadają za taki stan rzeczy.

wróć do artykułu
  • ~hough
    (2017-03-07 07:01)
    Tępy, prymitywny, durny cham , co tu więcej komentować. To jest poziom naszych celebryckich kretynów i idiotek.
  • ~Robek
    (2017-02-24 23:47)
    A gdzie wycinają w Izraelu??
  • ~Lis
    (2017-02-24 06:29)
    Margines się odezwał.takie wyrażenia to w łóżku do partnera
  • ~voodoo
    (2017-02-23 23:11)
    Pirog jest jak wsciekly pies , sprawe za tylko z tabloidow a jest takim autorytetem jak micha z zepsutym kotletem.
  • ~Hans
    (2017-02-23 18:40)
    Po przezcytaniu tych komentarzy tutaj nasuwa mi sie tytul ksiazki francuskiego fliozofa Gluksmann "Sila glupoty" . Tak glupota ma tez sile, Niestety
  • ~czesiek
    (2017-02-23 18:00)
    Ty rzniesz swoich kochasi z wzajemnoscia a ci rzna ale drzewa.
  • ~pies soltysa
    (2017-02-23 16:18)
    Co to za morda , jakis nowy emigrant
  • ~qwerty
    (2017-02-23 14:54)
    A gdzie pirogu jest w Warszawie ulica "Nowogrocka"?
  • ~Jan
    (2017-02-23 13:53)
    Ja tez wyrazilem tutaj moje zdanie w tej sprawie juz przed miesiacam. Bylem oczywiscie , przciwko niekontrolowanemu scinaniu drzew. Nota bene , w zadnym cywilizowanym, rozwinietym kraju takiego prawa nie ma , tylko w tzw trzecim swiecie" . Polska mentalnie jeszcze jest w trzecim swiecie! Wtedy zostalem ostro zaatakowany przez polactwo . W polsce wedlug dewizy: wolnosc, tpomku , w swoim domku.
  • ~leśnik
    (2017-02-23 12:28)
    moja działka, więc chciałbym ciąć drzewa jak mi nie pasują. Ukrócić należy patologie deweloperów, a nie zwykłych ludzi mających działki Panie Pierogu, jestem całkowicie za możliwością wycinania drzew.
  • ~plum
    (2017-02-23 12:16)
    ****** k*rwy. Boskie określenie...
  • ~kakałkowy.
    (2017-02-23 11:36)
    Ty ebany pedale zamknij ten parszywy ryj ,bo ci napluję ******
  • ~topol
    (2017-02-23 11:18)
    PIRÓG ile ty masz drzew że tak kłapiesz ustami
  • ~topola
    (2017-02-23 11:16)
    Pirug ty dajesz podobno za darmo
  • ~Pic-Róg
    (2017-02-23 11:10)
    Piróg - PO użytych słowach uważam żę te wulgarne dotyczą ciebie. Trzeba być dedilowatym żęby posługiwać się w polskiej mowie wwulgaryzmami, ale tak bywa gdy rozumku nie staje
  • ~ayway
    (2017-02-23 11:06)
    Pierug, a wsadź se osikowy kołek głęboko w odbytnicę. Albo niestrugany świerkowy.Dobrze podziała na samopoczucie i lżej ci będzie,gudłaju.
  • ~
    (2017-02-23 10:49)
    Snobku, nazwij wycinkę drzew aborcją drzew albo eutanazją drzew i otworzy ci się umysł. przecież to czyjeś drzewa nie twoje, tak jak brzuch kobiety. Jego drzewo, jego siekiera jego sprawa. Jak z brzuchem i aborcją. chce właścicielka brzucha wyciąć płód, to wycina. przecież tak chcesz.
  • ~socked
    (2017-02-23 10:44)
    Won gudłaju...
  • ~zenek234