Majewski napisał wierszu o smogu: Jarek zaraz powie, że Tusk czadu dał, zepsuł atmosferę potem z kraju zwiał

Smog, który truje mieszkańców polskim miast jest w ostatnich dniach tematem numer jeden w rodzimych mediach. Szymon Majewski uważa, że zanieczyszczenie powietrza to sprawa polityczna, czego dowodzi w swoim wierszu.

wróć do artykułu
  • ~Irek
    (2017-01-24 13:57)
    super fane wprost na strone www . dziecko . net
  • ~co2
    (2017-01-14 13:24)
    ...nagle smog ,nagle i od teraz wszystkim wszystko smierdzi ......kompletne bezmózgowie ! polski smog trwa od 150 lat !
  • ~internautka 50+
    (2017-01-14 07:18)
    Ale jaja, ale jaja, ale jaja, oto grafomania p Maja. A Tusk zawsze był przeciw Polsce.Brygady nieposłuszeństwa narodowego mu się śniły!
  • ~opo
    (2017-01-13 23:19)
    żałosny pajac. czy ten facet umie robić coś konkretnego? czy on się nadaje do jakiejś normalnej pożytecznej roboty? czy może do końca życia chce sprzedawać swoje nieśmieszne wypociny...?
  • ~cdn/yelitamaraka takionkrajovy
    (2017-01-13 13:10)
    ...yelitamaraka takgadajochlopy swiat sie Ludziamotworzyl.. Chlopyniejelopy. ...yelitamaraka takirakkrajowy, trzabylolatwiele byposetdoglowy.
  • ~xxx
    (2017-01-11 17:32)
    Te rymy Majewskiego pachną Częstochową i Kalwarią!! Lepiej rymują kalwaryjskie dziady i sławna Izabela!
  • ~Monika
    (2017-01-11 13:34)
    Szymciu, jesteś żałosny. Wybijasz co chwila, jak szambo. Weź się nierobie za jakąś robotę, to może ci rozumku przybędzie. Swoją drogą - kto cię promuje na siłę? Komu ty robisz dobrze, że ciągle słychać o takiej miernocie jak ty?
  • ~dorota
    (2017-01-11 11:29)
    Panie zalosny-choc to nie moja bajka,to Pan Kaczynski nie jest dla Pana zaden "Jarek",osiagnal Pan poziom zerowy
  • ~czi
    (2017-01-11 10:49)
    Panie Szymonie. Róbmy swoje.... .
  • ~SYLVEK
    (2017-01-11 09:46)
    Czy wszyscy KODziarze to brodziaze - np Majewski ,Lenin ,Kijowski ,Marx ,Engels - Castro itd. -islamisci - rasa panow - nie stac ich na zyletki ????
  • ~Maj
    (2017-01-11 09:37)
    Szymek,zgol brodę,może przybędzie ci rozumu.Radzę zamienić psychiatrę na ortopedę.Leczenie na głowę nie pomoże,trzeba skorzystać z pomocy innego lekarza specjalisty,najlepiej ortopedy.
  • ~xxx
    (2017-01-11 07:32)
    Wg tego debila ruch samochodowy nie ma wpływu na smog!! Jedzie taki debil pięciolitrową furą, która spala 30 litrów na 100 km i wiezie w środku puste POwietrze i on nie ma wpływu na środowisko???
  • ~piopio
    (2017-01-10 22:38)
    ni do rymu ni do taktu, wsadź se jaja do kontaktu . A w kontakcie duży prąd wypier...li jaja w kąt. Bo powstaje wierszo-bluzg ,gdy jajca robią za mózg
  • ~#
    (2017-01-10 18:45)
    Szymonie Majewski — antyczne przysłowie mówiło: «Barba non facit philosophum» (broda nie czyni filozofem). Dopowiedzmy — ale barbarzyńcą może…
  • ~STANS
    (2017-01-10 18:42)
    TEMU BRODA UROSŁA ZSIWIAŁA ALE ROZUMU NIC NIE PRZYBYŁO .... ANI ZA GROSZ ....
  • ~wypad głupku
    (2017-01-10 18:40)
    majewski ty głupi i wkurzający jesteś itd.
  • ~Tadek
    (2017-01-10 18:40)
    Panie Majewski nie jesteś śmieszny jesteś po prostu żałosny.
  • ~ax11
    (2017-01-10 17:42)
    Jaka broda taki durny dowcip hihi prostak
  • ~odp.
    (2017-01-10 17:31)
    A to dziwne, bo poprawne dzidy rusino-młynarsko-podobne piszą felietony nawet w tej gazecie, że to pisowscy biedacy temu są winni.
  • ~Sru
    (2017-01-10 15:39)
    Po co Szymkowi broda.Co by mógł kawały z brodą godać.