Rodowicz o swoim występie z Martyniukiem: Nie jest to mariaż na wieki i nie, nie planuję dalszej współpracy

Wspólny występ Maryli Rodowicz i Zenka Martyniuka podczas sylwestrowego koncertu TVP wywołał prawdziwą burzę w mediach. Fani piosenkarki nie pojmują, jak mogła zgodzić się na duet z gwiazdą disco polo. Maryla tłumaczy, że chodziło o "zabawę i sprawienie przyjemności publiczności".

wróć do artykułu
  • ~Mecenas
    (2017-02-01 16:20)
    Maryla, ta k. w każdym systemie i z każdym się sprzeda. Pamiętam jak w Kuligu udawała Demarczyk. Ale potrafi śpiewać. Tego nie można jej odmówić. Ona zostanie. Zenka już jutro nie będzie.
  • ~GPU
    (2017-01-03 14:47)
    To jest tylko rozrywka Pani Paulino. Jeśli ktoś komediantów vide aktorów ,piosenkarzy uważa za mentorów to powinien odwiedzić lekarza. Jak dla Pani najbliżej przyjmuje w Tworkach.
  • ~wq
    (2017-01-03 17:55)
    Hipokryzja kretynów jest wielka Zenek jesteś Gość ...
  • ~niezła zabawa
    (2017-01-03 14:47)
    Wyszło nieżle. Oglądałem występ Leydy Pank to całkowita porazka. Wokalista był chyba naćpany i nadawał na innej fali. Ubaw przedni.
  • ~aaa
    (2017-01-03 18:30)
    Zenek jest super, reszta wielkie " gwiazdy"
  • ~Szyba
    (2017-01-03 19:09)
    Pani Maryla jest jak sportowiec , który nie potrafi zakończyć swojej kariery ......
  • ~Don Biszkopt
    (2017-01-03 15:22)
    Borkowski, cnotę straciłeś, rubelek zarobiony. Może wpłacisz to co zarobiłeś na fundusz wczasowy Petru? Poza tym szopka była bardzo dobra, nawet Ewa Wanat to napisała, nie masz się co przed kodziarstwem płaszczyć.
  • ~Hania
    (2017-01-03 20:25)
    Nie słyszałam wcześniej piosenek Zenka, dopiero ta afera w mediach spowodowała, że się temu przysłuchałam. Muzycznie to fatalnie, ale słowa są o miłości i zakochaniu, które każdy chciałyby przeżyć . Proste nie wyszukane, ale może też ludzie czegoś takiego szukają. Co też mnie zaciekawiło, weszłam na youtube na rozmowę Zenka z Kubą Wojewódzkim i zobaczyłam, że ten facet kocha to co robi i jest w tym autentyczny. Kuba miał oczywiście "bekę", ale to jego sprawa. Nie wszyscy musimy być tacy sami. Nie odmawiam nikomu prawa słuchania Zenka. Nie każdy musi słuchać "Suppers ready".
  • ~Magic
    (2017-01-03 20:20)
    Ludzie nie podniecajcie się Marylą. Znam człowieka co do szkoły z nią chodził. Ponoć mówi że jest rodowitą warszawianką??? Hi hi hi. A ja wiem swoje ;)
  • ~Bibilijny
    (2017-01-03 20:27)
    Doda to może zrobić szybki powrót z Zenkiem Martyniukiem, podobnie śpiewają , w tym samym chyba wieku dobrze po 40 stce , bo Zenek za młody dla pani Maryli, a dla Dody akurat , a przy okazji ta samo gminna uroda i ubieranie się w stylu "wieś tańczy i śpiewa"
  • ~ja
    (2017-01-03 15:29)
    Całe szczęście pani Marylo..........niestety Wasze głosy nie pasują do siebie,
  • ~praptak
    (2017-01-03 23:47)
    Jaka telewizja taki śpiewak. Pana Zenka usłyszałem pierwszy raz, przy tej okazji . To jakieś ufo wokalne. Piosenkę chyba już słyszałem ale w lepszym wykonaniu (o co nie trudno) , kapeli weselnej , czy sylwestrowej ....... Rozumiem zażenowanie dysonansem personalnym tej pary ale Pani Maryla zawsze miała takie ludyczne ciągotki (np. dawno dawno temu Kolorowe Jarmarki) . Nie zmieni to jej zasłużonego statusu gwiazdy choć już chyba historycznego....
  • ~cyc
    (2017-01-05 16:43)
    Zenek jest wielki - prawie jak Jarek. I niezłomny jest jeszcze.
  • ~jolanta
    (2017-01-03 20:17)
    Zabawa byla swietna.Bylam na koncercie pani Maryli w Bremen,wystep byl super.pozdrawiam serdecznie.
  • ~galazka
    (2017-01-03 20:44)
    Ten występ Rodowicz z Zenkiem to jakiś horror , ten Kurski ma za zadanie stworzyć chyba jaką telewizje ludową i wtedy będzie tylko- Pliz, oh maj bejbi raz na ludowo, raz na ludowo, raz na ludowo! Ach, jak to zdrowo tak na ludowo, tak na ludowo rraz! rraz!
  • ~Michał
    (2017-01-04 04:13)
    Po prostu koszmar, słuchałem pare sekund
  • ~Jandzia
    (2017-01-03 18:42)
    Pani Marylo pekunia nie kotlet a ni zadne idiotyzmy ideologiczne.
  • ~zenek
    (2017-01-04 18:18)
    To marylka swoim wiekowym ponurym glosem dolowala wystep Zenek snieg na dworze! Idz odstresuj sie na nartach
  • ~jj
    (2017-01-04 08:46)
    wedlug mnie zenek fałszuje
  • ~moher
    (2017-01-04 12:35)
    Nie wiem jak dla kasyn można tak nisko upaść.Jednak wieśniarą Marylka jesteś.Widać że w kanie albo słoiku do Warszawy przyjechałaś.