Rodowicz o swoim występie z Martyniukiem: Nie jest to mariaż na wieki i nie, nie planuję dalszej współpracy

Wspólny występ Maryli Rodowicz i Zenka Martyniuka podczas sylwestrowego koncertu TVP wywołał prawdziwą burzę w mediach. Fani piosenkarki nie pojmują, jak mogła zgodzić się na duet z gwiazdą disco polo. Maryla tłumaczy, że chodziło o "zabawę i sprawienie przyjemności publiczności".

wróć do artykułu
  • ~GPU
    (2017-01-03 14:47)
    To jest tylko rozrywka Pani Paulino. Jeśli ktoś komediantów vide aktorów ,piosenkarzy uważa za mentorów to powinien odwiedzić lekarza. Jak dla Pani najbliżej przyjmuje w Tworkach.
  • ~niezła zabawa
    (2017-01-03 14:47)
    Wyszło nieżle. Oglądałem występ Leydy Pank to całkowita porazka. Wokalista był chyba naćpany i nadawał na innej fali. Ubaw przedni.
  • ~Don Biszkopt
    (2017-01-03 15:22)
    Borkowski, cnotę straciłeś, rubelek zarobiony. Może wpłacisz to co zarobiłeś na fundusz wczasowy Petru? Poza tym szopka była bardzo dobra, nawet Ewa Wanat to napisała, nie masz się co przed kodziarstwem płaszczyć.
  • ~ja
    (2017-01-03 15:29)
    Całe szczęście pani Marylo..........niestety Wasze głosy nie pasują do siebie,
  • ~wq
    (2017-01-03 17:55)
    Hipokryzja kretynów jest wielka Zenek jesteś Gość ...
  • ~aaa
    (2017-01-03 18:30)
    Zenek jest super, reszta wielkie " gwiazdy"
  • ~Jandzia
    (2017-01-03 18:42)
    Pani Marylo pekunia nie kotlet a ni zadne idiotyzmy ideologiczne.
  • ~Szyba
    (2017-01-03 19:09)
    Pani Maryla jest jak sportowiec , który nie potrafi zakończyć swojej kariery ......
  • ~jolanta
    (2017-01-03 20:17)
    Zabawa byla swietna.Bylam na koncercie pani Maryli w Bremen,wystep byl super.pozdrawiam serdecznie.
  • ~Magic
    (2017-01-03 20:20)
    Ludzie nie podniecajcie się Marylą. Znam człowieka co do szkoły z nią chodził. Ponoć mówi że jest rodowitą warszawianką??? Hi hi hi. A ja wiem swoje ;)
  • ~Hania
    (2017-01-03 20:25)
    Nie słyszałam wcześniej piosenek Zenka, dopiero ta afera w mediach spowodowała, że się temu przysłuchałam. Muzycznie to fatalnie, ale słowa są o miłości i zakochaniu, które każdy chciałyby przeżyć . Proste nie wyszukane, ale może też ludzie czegoś takiego szukają. Co też mnie zaciekawiło, weszłam na youtube na rozmowę Zenka z Kubą Wojewódzkim i zobaczyłam, że ten facet kocha to co robi i jest w tym autentyczny. Kuba miał oczywiście "bekę", ale to jego sprawa. Nie wszyscy musimy być tacy sami. Nie odmawiam nikomu prawa słuchania Zenka. Nie każdy musi słuchać "Suppers ready".
  • ~Bibilijny
    (2017-01-03 20:27)
    Doda to może zrobić szybki powrót z Zenkiem Martyniukiem, podobnie śpiewają , w tym samym chyba wieku dobrze po 40 stce , bo Zenek za młody dla pani Maryli, a dla Dody akurat , a przy okazji ta samo gminna uroda i ubieranie się w stylu "wieś tańczy i śpiewa"
  • ~galazka
    (2017-01-03 20:44)
    Ten występ Rodowicz z Zenkiem to jakiś horror , ten Kurski ma za zadanie stworzyć chyba jaką telewizje ludową i wtedy będzie tylko- Pliz, oh maj bejbi raz na ludowo, raz na ludowo, raz na ludowo! Ach, jak to zdrowo tak na ludowo, tak na ludowo rraz! rraz!
  • ~szeregowy PZPR
    (2017-01-03 20:52)
    marylo- czty ty zastanowiłaś się ile masz latek i TO ZENEK NIE BĘDZIE CHCIAŁ Z tobą występować. przecież dawniej dla szmalu i wygody szlajałaś się bachorem kacyków pzpr nie jakim jaroszewiczem!!!!!!! to było o key?????????????//
  • ~praptak
    (2017-01-03 23:47)
    Jaka telewizja taki śpiewak. Pana Zenka usłyszałem pierwszy raz, przy tej okazji . To jakieś ufo wokalne. Piosenkę chyba już słyszałem ale w lepszym wykonaniu (o co nie trudno) , kapeli weselnej , czy sylwestrowej ....... Rozumiem zażenowanie dysonansem personalnym tej pary ale Pani Maryla zawsze miała takie ludyczne ciągotki (np. dawno dawno temu Kolorowe Jarmarki) . Nie zmieni to jej zasłużonego statusu gwiazdy choć już chyba historycznego....
  • ~Michał
    (2017-01-04 04:13)
    Po prostu koszmar, słuchałem pare sekund
  • ~Kolorowe jarmarki
    (2017-01-04 08:11)
    "Nie jest to mariaż na wieki i nie, nie planuję dalszej współpracy". Szkoda, to dopiero byłaby nobilitacja dla Maryli
  • ~jj
    (2017-01-04 08:46)
    wedlug mnie zenek fałszuje
  • ~puszczyk
    (2017-01-04 12:05)
    ... jestem przerażony "poziomem" "artystycznym"(..?) Zenona ... i Maryli niestety też......!!!! Przede wszystkim mając tak GIGANTYCZNY DOROBEK ARTYSTYCZNY jak Maryla Rodowicz N I G D Y nie zdecydowałbym się ZAPRZEPAŚCIĆ GO (za żadne pieniądze...!) , śpiewając takiego BZDETA z jakimś żałosnym przedstawicielem gatunku "pozarolnicza działalność gospodarcza DISCO z POLA " Zenonem M. !!!!!!!!!!!!! Pani Marylo, chyba jestem zmuszony pani współczuć........... - nie wolno MORDOWAĆ SZTUKI...!!!!!!!! Cieszę się na tej imprezie jednak nie wystąpili Skaldowie.... a Szpaka jest mi po prostu żal .....!
  • ~moher
    (2017-01-04 12:35)
    Nie wiem jak dla kasyn można tak nisko upaść.Jednak wieśniarą Marylka jesteś.Widać że w kanie albo słoiku do Warszawy przyjechałaś.