Rodowicz o swoim występie z Martyniukiem: Nie jest to mariaż na wieki i nie, nie planuję dalszej współpracy

Wspólny występ Maryli Rodowicz i Zenka Martyniuka podczas sylwestrowego koncertu TVP wywołał prawdziwą burzę w mediach. Fani piosenkarki nie pojmują, jak mogła zgodzić się na duet z gwiazdą disco polo. Maryla tłumaczy, że chodziło o "zabawę i sprawienie przyjemności publiczności".

wróć do artykułu
  • ~Mecenas
    (2017-02-01 16:20)
    Maryla, ta k. w każdym systemie i z każdym się sprzeda. Pamiętam jak w Kuligu udawała Demarczyk. Ale potrafi śpiewać. Tego nie można jej odmówić. Ona zostanie. Zenka już jutro nie będzie.
  • ~Krystyna2016
    (2017-01-10 08:49)
    wszystkim krytykom przypominam że to ma się ludziom podobać,a nie pseudo salonowi,jak będę chciała wysmakowanej rozrywki to pójdę do opery,ludzie wspaniale się bawili i chyba o to chodziło.
  • ~karo
    (2017-01-06 16:56)
    pani maryla powinna odejsc naemeryture jej czas minol
  • ~cyc
    (2017-01-05 16:43)
    Zenek jest wielki - prawie jak Jarek. I niezłomny jest jeszcze.
  • ~Widz
    (2017-01-05 16:35)
    Zenek jest OK! PiS jest do D...
  • ~zenek
    (2017-01-04 18:18)
    To marylka swoim wiekowym ponurym glosem dolowala wystep Zenek snieg na dworze! Idz odstresuj sie na nartach
  • ~moher
    (2017-01-04 12:35)
    Nie wiem jak dla kasyn można tak nisko upaść.Jednak wieśniarą Marylka jesteś.Widać że w kanie albo słoiku do Warszawy przyjechałaś.
  • ~puszczyk
    (2017-01-04 12:05)
    ... jestem przerażony "poziomem" "artystycznym"(..?) Zenona ... i Maryli niestety też......!!!! Przede wszystkim mając tak GIGANTYCZNY DOROBEK ARTYSTYCZNY jak Maryla Rodowicz N I G D Y nie zdecydowałbym się ZAPRZEPAŚCIĆ GO (za żadne pieniądze...!) , śpiewając takiego BZDETA z jakimś żałosnym przedstawicielem gatunku "pozarolnicza działalność gospodarcza DISCO z POLA " Zenonem M. !!!!!!!!!!!!! Pani Marylo, chyba jestem zmuszony pani współczuć........... - nie wolno MORDOWAĆ SZTUKI...!!!!!!!! Cieszę się na tej imprezie jednak nie wystąpili Skaldowie.... a Szpaka jest mi po prostu żal .....!
  • ~jj
    (2017-01-04 08:46)
    wedlug mnie zenek fałszuje
  • ~Kolorowe jarmarki
    (2017-01-04 08:11)
    "Nie jest to mariaż na wieki i nie, nie planuję dalszej współpracy". Szkoda, to dopiero byłaby nobilitacja dla Maryli
  • ~Michał
    (2017-01-04 04:13)
    Po prostu koszmar, słuchałem pare sekund
  • ~praptak
    (2017-01-03 23:47)
    Jaka telewizja taki śpiewak. Pana Zenka usłyszałem pierwszy raz, przy tej okazji . To jakieś ufo wokalne. Piosenkę chyba już słyszałem ale w lepszym wykonaniu (o co nie trudno) , kapeli weselnej , czy sylwestrowej ....... Rozumiem zażenowanie dysonansem personalnym tej pary ale Pani Maryla zawsze miała takie ludyczne ciągotki (np. dawno dawno temu Kolorowe Jarmarki) . Nie zmieni to jej zasłużonego statusu gwiazdy choć już chyba historycznego....
  • ~szeregowy PZPR
    (2017-01-03 20:52)
    marylo- czty ty zastanowiłaś się ile masz latek i TO ZENEK NIE BĘDZIE CHCIAŁ Z tobą występować. przecież dawniej dla szmalu i wygody szlajałaś się bachorem kacyków pzpr nie jakim jaroszewiczem!!!!!!! to było o key?????????????//
  • ~galazka
    (2017-01-03 20:44)
    Ten występ Rodowicz z Zenkiem to jakiś horror , ten Kurski ma za zadanie stworzyć chyba jaką telewizje ludową i wtedy będzie tylko- Pliz, oh maj bejbi raz na ludowo, raz na ludowo, raz na ludowo! Ach, jak to zdrowo tak na ludowo, tak na ludowo rraz! rraz!
  • ~Bibilijny
    (2017-01-03 20:27)
    Doda to może zrobić szybki powrót z Zenkiem Martyniukiem, podobnie śpiewają , w tym samym chyba wieku dobrze po 40 stce , bo Zenek za młody dla pani Maryli, a dla Dody akurat , a przy okazji ta samo gminna uroda i ubieranie się w stylu "wieś tańczy i śpiewa"
  • ~Hania
    (2017-01-03 20:25)
    Nie słyszałam wcześniej piosenek Zenka, dopiero ta afera w mediach spowodowała, że się temu przysłuchałam. Muzycznie to fatalnie, ale słowa są o miłości i zakochaniu, które każdy chciałyby przeżyć . Proste nie wyszukane, ale może też ludzie czegoś takiego szukają. Co też mnie zaciekawiło, weszłam na youtube na rozmowę Zenka z Kubą Wojewódzkim i zobaczyłam, że ten facet kocha to co robi i jest w tym autentyczny. Kuba miał oczywiście "bekę", ale to jego sprawa. Nie wszyscy musimy być tacy sami. Nie odmawiam nikomu prawa słuchania Zenka. Nie każdy musi słuchać "Suppers ready".
  • ~Magic
    (2017-01-03 20:20)
    Ludzie nie podniecajcie się Marylą. Znam człowieka co do szkoły z nią chodził. Ponoć mówi że jest rodowitą warszawianką??? Hi hi hi. A ja wiem swoje ;)
  • ~jolanta
    (2017-01-03 20:17)
    Zabawa byla swietna.Bylam na koncercie pani Maryli w Bremen,wystep byl super.pozdrawiam serdecznie.
  • ~Szyba
    (2017-01-03 19:09)
    Pani Maryla jest jak sportowiec , który nie potrafi zakończyć swojej kariery ......
  • ~Jandzia
    (2017-01-03 18:42)
    Pani Marylo pekunia nie kotlet a ni zadne idiotyzmy ideologiczne.