Stuhr, Ostaszewska, Cielecka i Poniedziałek: Protestujemy przeciwko niszczeniu naszej ojczyzny

| Aktualizacja:

W życiu zawodowym są kolegami z jednego teatru, łączy ich jednak coś więcej, niż wspólne spektakle. Maja Ostaszewska, Magdalena Cielecka, Maciej Stuhr i Jacek Poniedziałek angażują się w politykę, głośno krytykują obecny rząd. We wspólnym wywiadzie opowiedzieli o tym, co przeszkadza im w działaniach polityków PiS.

wróć do artykułu
  • ~cogito
    (2017-01-03 13:52)
    Najlepsze jest to, że te kreatury medialne mówią o „niszczeniu ojczyzny“, talko nie wiadomo jakiej i czyjej :D
  • ~Dziwi mnie głupota
    (2017-01-03 06:27)
    Nie reagować na prowokacje tych ludzi. Najprostsze rozwiązanie.
  • ~helena
    (2017-01-02 16:12)
    Pewnie im się teatr z ulicą pomylił , tylko jaką to sztuke przedstawiacie????? Żałosne. Jednak ś.p. Dejmek miał rację ,że aktor jest od grania jak d.pa od sr.nia, a nie od politykowania!!!!
  • ~Jam
    (2017-01-02 17:09)
    Niestety, poprzednie rządy nadwyrężyły cierpliwość większości Polaków, a PiS z woli wyborców realizuje swój program. Jakże mało rozgarniętym trzeba być, żeby tego nie rozumieć. Ta czwórka jest dowodem na to, że elokwencja nie zawsze idzie w parze z inteligencją.
  • ~agat
    (2017-01-02 16:26)
    szanowni Państwo jesteście aktorami a bawicie się w polityce ,kilka lat temu nic was nie bulwersowało ?żenujące role gracie
  • ~jonasz
    (2017-01-02 15:45)
    Jasne! Ryszawy tousek budował POlandię dla PO-lactwa, a teraz PIS rozpie...dala tą POlandię PO-lactwa i tak ma być!
  • ~haha
    (2017-01-02 16:40)
    Stanowczo protestuję przeciwko nieuzasadnionym protestom aktorów.Aktor jest do grania anie politykowania.
  • ~Janek
    (2017-01-02 16:18)
    kto im te "mondrości" pisze? Ryszard VII [siódmy król] "protestuje" w Portugalii z "koleżnkom" - więc nie on te brednie pisał... A może ta miła pani powinna się czuć jak "dziewczyna" żołenierza wermahtu w Warszawie w 1940? Może to byłoby lepsze porównanie??
  • ~Poklos
    (2017-01-02 16:10)
    Szkoda ze te Panie nie czuja sie jak palestynskie dziecko w KZ Palestyna.
  • ~pena
    (2017-01-02 16:16)
    Boję się że przyjdą po mnie naziści z księżyca, gdzie jest ich baza jak dojdzie do władzy rudy sepleniący nazista
  • ~bolszewik
    (2017-01-02 16:18)
    ale jaja,ale jaja,ale jaja ale jaja
  • ~góral.
    (2017-01-02 16:18)
    Proszę popatrzyć na te gęby,wszystkie koszerno cebulowe znanej nacji. Ma ktoś pytania.?
  • ~odp.
    (2017-01-02 20:00)
    Zaś my zaprotestowaliśmy wcześniej, kiedy wy niszczyliście naszą ojczyznę. Zaprotestowaliśmy przeciwko złodziejskiej prywatyzacji, przeciwko urzędowym defraudacjom, łapownictwu, przeciwko wyprowadzaniu dochodu narodowego Polaków na bananowe konta bandy kolesi, przeciwko poniżaniu Polków, obrażaniu Polków, okradaniu Polaków, przeciwko bezkarności mafiozów i aferzystów. Dlatego w konstytucyjnych, demokratycznych wyborach, przebiegających zgodnie z prawem odsunęliśmy was od władzy. My nie niszczymy żadnej waszej ojczyzny. My odbudowujemy naszą ojczyznę.
  • ~Joe
    (2017-01-02 18:57)
    debilizm do potegi wychodzi z tych niby celebrytow , oni mysla , ze Polacy uwierza w ich brednie na temat braku demokracji w Polsce ! Jedzcie do siebie jak wam sie tutaj nie podoba jasnie celebryci .Skonczyl sie wasz monopol , teraz nasza Polakow kolej , wreszcie . W prawie 40 milionowiej Polsce sa tysiece Polakow ktorzy sa duzo lepsi niz wy , tylko nigdy nie mieli okazji przebic sie , z powodu waszego monopolu bycia przy korycie .Szalom
  • ~Polska dla Polaków
    (2017-01-02 21:07)
    wasza ojczyzna jest nad Morzem Martwym
  • ~?
    (2017-01-02 19:29)
    Ile miejsc w knesecie ma pis, że aż posiadł moc dekonstruowania ojczyzny tych państwa?
  • ~ziolo
    (2017-01-03 01:01)
    panowie i panie aktorzyny juz chyba z podpolki gdyz na wyzsze miano nie zaslugujecie mimo waszych dotychczasowych dorobkow upadliscie do roli partyjnych i opozycyjnych parobkow,nie wazne gdzie demonstrujecie czy z lewa lub prawa,nie majac pojecia o co walczycie jak stado wilkow protestujecie wyciem,obrazacie zywych i zmarlych i to jest wasza aktorska strawa robiac z siebie izdebili cwokami bedac sami innych tak nazywacie,wasz orez to scena nie oglupiala polityka i dziwicie sie temu ze ludzie na was pluja,gdyz wasze dyrdymaly nie maja nic wspolnego z kultura,jak zajadle psy , wasze srodowisko takze kasacie kto szybciej sie komus do gardla dobierze,twarze wasze brzydota i odraza sie napelnily ,popatrzcie w lustro i zlo w nim zobaczycie,to prawda ze taki czlowiek zochydzialym musi sie rodzic i czas przyszly pokazuje dlaczego sie narodzil,i nie wazne jakiej kto jest nacji czy narodowosci,liczy sie realizm rzeczywistosci ktory niektorzy zagubili i z powolaniem sie pomylili,jak stojac na scenie tak wysoko mozna upasc tak nisko.
  • ~.
    (2017-01-02 22:33)
    Mówicie co chcecie, piszecie co chcecie, jeśli macie na to swoje pieniądze gracie co chcecie i jak chcecie, protestujecie jak chcecie, głosujecie jak chcecie i namawiacie aby inni głosowali jak wy chcecie. Najwyższy czas pomyśleć, zastanowić się, przeanalizować dlaczego jednak GWno wam z tego wychodzi. Dlaczego im bardziej udzielacie się i aktywizujecie, tym słupki PIS rosną, a wasze notowania maleją? Wreszcie zacznijcie uczyć się na swoich błędach. Jak dotychczas tylko je powielacie. Czyli brnijcie w te swoje głupotki dalej, co da PIS nawet trzecią kadencję. Przelicznik jest prosty. Więcej waszej pląsawicy, tym mniej was w Parlamencie. Bawcie się bardziej, częściej, intensywniej. PIS będzie mógł wydać mniej na kampanię.
  • ~Harry Potter
    (2017-01-02 19:50)
    No wreszcie ktoś zauważył że PiS niszczy naszą ojczyznę Polskę
  • ~Pracujacy w Norwegii
    (2017-01-02 18:33)
    Do was Bar-any na w/z zdjeciu: to wcale nie jest "wasza ojczyzna", to tylko wasz SBekistan!!!! My, 90% Narodu Polskiego nie chcemy SBekistanu, czy jakiej waszej POlandii, tylko Wolnej Ojczyzny, na jednej "wysokosci oczu" z innymi krajami w Europie!!!!