Stuhr, Ostaszewska, Cielecka i Poniedziałek: Protestujemy przeciwko niszczeniu naszej ojczyzny

| Aktualizacja:

W życiu zawodowym są kolegami z jednego teatru, łączy ich jednak coś więcej, niż wspólne spektakle. Maja Ostaszewska, Magdalena Cielecka, Maciej Stuhr i Jacek Poniedziałek angażują się w politykę, głośno krytykują obecny rząd. We wspólnym wywiadzie opowiedzieli o tym, co przeszkadza im w działaniach polityków PiS.

wróć do artykułu
  • ~jonasz
    (2017-01-02 15:45)
    Jasne! Ryszawy tousek budował POlandię dla PO-lactwa, a teraz PIS rozpie...dala tą POlandię PO-lactwa i tak ma być!
  • ~Poklos
    (2017-01-02 16:10)
    Szkoda ze te Panie nie czuja sie jak palestynskie dziecko w KZ Palestyna.
  • ~helena
    (2017-01-02 16:12)
    Pewnie im się teatr z ulicą pomylił , tylko jaką to sztuke przedstawiacie????? Żałosne. Jednak ś.p. Dejmek miał rację ,że aktor jest od grania jak d.pa od sr.nia, a nie od politykowania!!!!
  • ~pena
    (2017-01-02 16:16)
    Boję się że przyjdą po mnie naziści z księżyca, gdzie jest ich baza jak dojdzie do władzy rudy sepleniący nazista
  • ~Janek
    (2017-01-02 16:18)
    kto im te "mondrości" pisze? Ryszard VII [siódmy król] "protestuje" w Portugalii z "koleżnkom" - więc nie on te brednie pisał... A może ta miła pani powinna się czuć jak "dziewczyna" żołenierza wermahtu w Warszawie w 1940? Może to byłoby lepsze porównanie??
  • ~bolszewik
    (2017-01-02 16:18)
    ale jaja,ale jaja,ale jaja ale jaja
  • ~góral.
    (2017-01-02 16:18)
    Proszę popatrzyć na te gęby,wszystkie koszerno cebulowe znanej nacji. Ma ktoś pytania.?
  • ~agat
    (2017-01-02 16:26)
    szanowni Państwo jesteście aktorami a bawicie się w polityce ,kilka lat temu nic was nie bulwersowało ?żenujące role gracie
  • ~beret
    (2017-01-02 16:39)
    To taka szopka noworoczna?
  • ~haha
    (2017-01-02 16:40)
    Stanowczo protestuję przeciwko nieuzasadnionym protestom aktorów.Aktor jest do grania anie politykowania.
  • ~GPU
    (2017-01-02 16:50)
    Kazdy ma prawo wypowiadac sie o sprawach politycznych i państwie polskim co teź ci aktorzy czynia nie ponosząc źadnych konsrkwencji a to świadczy iz demokracja ma sie dobrze.
  • ~gress
    (2017-01-02 16:51)
    Elyta
  • ~piotr
    (2017-01-02 16:58)
    do cieleckich shturow poniedziałkow ostaszewskich ...czy to nazywa się budowa kraju ??/ 42 powody, aby rozliczyć dorobek PO+PSL: 1) Afera taśmowa 2) Afera hazardowa 3) Afera wyciągowa 4) Afera stadionowa 5) Afera autostradowa 6) Afera stoczniowa 7) Afera AmberGold 8) Afera Elewarru 9) Afera z informatyzacją MSW 10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru 11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek leci) 12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych 13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł) 14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn 15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów) 16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł) 17) Podniesienie VAT-u na wszystko 18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców 19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych 20) Podniesienie akcyzy na paliwo 21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa) 22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego 23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej 24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!) 25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego 26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego 27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego 28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO 29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej 30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń 31) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066) 32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi 33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013 34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych 35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty) 36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie) 37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego 38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej 39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów); 40) Ograniczenie potencjału militarnego 41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej 42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla platformianych kolesi
  • ~antek
    (2017-01-02 17:08)
    ale jaja, ale jaja.
  • ~Jam
    (2017-01-02 17:09)
    Niestety, poprzednie rządy nadwyrężyły cierpliwość większości Polaków, a PiS z woli wyborców realizuje swój program. Jakże mało rozgarniętym trzeba być, żeby tego nie rozumieć. Ta czwórka jest dowodem na to, że elokwencja nie zawsze idzie w parze z inteligencją.
  • ~ewq
    (2017-01-02 17:12)
    Pięknoduchy po kuglarskich szkołach.
  • ~Kontemplyta
    (2017-01-02 17:15)
    Jakkolwiek lubię twórczość pani Cieleckiej,i całkiem Stuhra, to ich analiza jest dziecinna. Jest program w sumie socjalny dla rodzin, jest wreszcie kontrolowany, wcześniej zdewastowany budżet, bezrobocie spadło...więc o co tu drzeć pióra?
  • ~jaro
    (2017-01-02 17:22)
    Bidula chciałaby by prostu żyć - a nie może. Coś jej przeszkadza. Naprawdę warto pisać o takich kretynach? Nie przeszkadza jej, że warchoł pod którego sztandarem idzie, nie płaci na własne dzieci. Przecież odgrażali się, że jak wygra PIS wyjadą. I co? - zlewozmywak w Anglii nie pasuje?
  • ~?
    (2017-01-02 17:38)
    Bredzicie kochani artyści jak sobie uroiliście i co niby wam za to grozi?
  • ~jerzy
    (2017-01-02 17:59)