Stuhr, Ostaszewska, Cielecka i Poniedziałek: Protestujemy przeciwko niszczeniu naszej ojczyzny

| Aktualizacja:

W życiu zawodowym są kolegami z jednego teatru, łączy ich jednak coś więcej, niż wspólne spektakle. Maja Ostaszewska, Magdalena Cielecka, Maciej Stuhr i Jacek Poniedziałek angażują się w politykę, głośno krytykują obecny rząd. We wspólnym wywiadzie opowiedzieli o tym, co przeszkadza im w działaniach polityków PiS.

wróć do artykułu
  • ~lolo bolek1
    (2017-02-08 00:32)
    istny katalog zboczeń
  • ~lechita
    (2017-02-07 18:28)
    Wasze państwo? A to ciekawe, bo jak na razie to ja z waszych ust słyszę tylko obelgi pod adresem tego państwa, a może macie jakieś inne państwo na myśli? Wy, którzy doznaliście tyle dobrego od tego właśnie państwa macie czelność je opluwać? Wstyd mi za taką pseudo elitę. Swoja drogą to ciekawi mnie ilu ludzi wstydzi się za państwo, a ilu za was?
  • ~waldi
    (2017-02-01 21:56)
    Towarzystwo wzajemnej adoracji żałosne
  • ~SWE
    (2017-01-11 14:13)
    HA HA HA AL E MAMY W POLSCE DUPKOW ......
  • ~stary ciemny z małego miasta
    (2017-01-11 10:02)
    waszej? z tego co wiem macie ojczyznę jakieś 4 godziny lotu samolotem. nie wiem tylko gdzie jest ziemia pederastów-może u proktologa.
  • ~bbb
    (2017-01-10 20:33)
    tłuste misie odsunięte od dotacji, grantów i ogólnie ... korytka
  • ~kulka
    (2017-01-10 18:40)
    Mam dobvą radę-przestańcie występować na ściankach to nikt waszym POżyciem erotycznym nie będzie się interesował. Ale za co wy, darmozjady, będziecie wtedy żyć.....
  • ~Elzbieta
    (2017-01-06 13:06)
    Ocean nienawiści! Czy to są katoliccy Polacy?! A może następne pokolenie nazistów! JESTEŚMY JEDEN NARÓD, A NIE GORSI CZY LEPSI!!!
  • ~Biskup
    (2017-01-05 16:29)
    W Polsce ma być feudalizm i smutek!
  • ~.
    (2017-01-04 17:39)
    Powtarzam i pocieszam. PISofobię można już leczyć. Powstała nowa prywatna, droga to droga ale skuteczna klinika na Maderze. KODofilis jest zaraźliwy ale leczony też ustępuje. Kochani pomyślcie o leczeniu. Pierdu poda wam dokładny adres.
  • ~igor
    (2017-01-04 02:21)
    zabrało się kilku i ******* ,to są aktorzy? tylko scena nie ta , poproście Petru,Kijowskiego to zmontują wam scenę na wysypisku śmieci i tam grajcie dla takich szczurów jak wy jestaście
  • ~xxx
    (2017-01-03 23:31)
    Najmądrzejsza z nich jest Cielecka!!Rysiek Petru zabierze ją na Maderę!! Młodego Szturka Putinek obsiurka!!
  • ~Magic
    (2017-01-03 20:25)
    Oj ciężko będzie im robote w Polsce znależć ;) No cóż g..... nie zna granic. Trzeba będzie za granicą się rozbierać :)
  • ~anka
    (2017-01-03 19:16)
    No, no, jest jakis postep w retoryce mlodych gwiazdek!!!!Zamienili Tenkraj na Ojczyzne!!!!! Mam tylko watpliwosci gdzie im ta ojczyzna gra??? . W duszy czy kieszeni?????
  • ~sowa
    (2017-01-03 17:34)
    Załosne towarzstwo,weźcie się do uczciwej pracy, bo wasze dobre czasy minęły!
  • ~Chańba
    (2017-01-03 15:55)
    To chore osoby udając aktorów. Którymi nie są bo są tylko psami co potrafią szczekać i tym udają chyba aktorów. Bo nic więcej o tym nie świadczy .Chyba że po tatusiach lub rodzinie tyle u nich z aktora .To raczej manekiny klasczące (Marionetki).
  • ~na służewiec
    (2017-01-03 14:27)
    Najlepiej protestujcie na służewcu. Tam jest dużo koni, one mają duże łby to was wysłuchają.
  • ~knoblauch
    (2017-01-03 13:53)
    Nie widze na tych twarzach ani jednej rysy slowianskiej.
  • ~cogito
    (2017-01-03 13:52)
    Najlepsze jest to, że te kreatury medialne mówią o „niszczeniu ojczyzny“, talko nie wiadomo jakiej i czyjej :D
  • ~mosze.
    (2017-01-03 13:33)
    Jak to,?przecież wasza ojczyzna to Izrael.