Cezary Pazura wspomina intymną scenę z macochą swojego przyjaciela, Olafa Lubaszenki

Intymne sceny to dla aktorów zawsze spory problem. Cezary Pazura w początkach swojej kariery musiał stawić czoła wyjątkowo trudnemu wyzwaniu, bowiem miał zagrać taką scenę z macochą swojego przyjaciela, Olafa Lubaszenki.

wróć do artykułu
  • ~E tam.....
    (2016-12-18 13:12)
    "Pogranicze w ogniu" dobru scenariusz zaowocował ciekawym filmem. Film o klimacie patriotycznym, robiony chyba na negatywie ORWO, albo w technice wideo. Raczej Niemcom by się nie spodobał. Czy ktoś ma info gdzie jeszcze sprzedano za granice ten film? Oczywiście z tym ORWO to żart. Plejada polskich gwiazd .
  • ~sd2015
    (2016-12-18 18:04)
    Tylko, co on tam mógł w tej scenie wymyśleć. Dla niego erotyka to grzech, a dzieci to przynosi bocian. A swoją drogą, to jedyny naprawdę niezły film z tym aktorem. No i może jeszcze PSY. Jak można było, po takich filmach, zagrać tak idiotyczną rolę w tym gniocie, jakim był Posterunek 13. To co było potem, to już równia pochyła. Tak, że nie dziwię się, że potem musiał zapisać się do pis-u.
  • ~KASIA
    (2016-12-18 19:15)
    OT - PORĄBANA WARSZAWKA . CAŁE ZŁO NA POLSKĘ IDZIE Z ,, WARSZAWKI ". NIECH WAS PIEKŁO POCHŁONIE - DIABELSKIE NASIENIA .
  • ~aj43
    (2016-12-18 20:08)
    czy nie macie kogo pokazywac tylko tego lichego aktorka co mnie obchodzi co on myslal czy to jest takie wazne aby publikowac w dzienniku
  • ~cde
    (2016-12-18 20:41)
    Po co publikujecie te bzdury ? Co to mnie obchodzi kto, gdzie , kiedy i za ile ?
  • ~Ten Pazura wygląda mi na równego gościa!
    (2016-12-18 23:43)
    To jedyny polski aktor, który mógłby zagrać Tuska bez charakteryzacji - ale jestem prawie pewien, że by się nigdy na to nie zgodził!!! ++++++++++++ Panie Pazura! Serdeczne najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia!!!
  • ~izak
    (2016-12-19 10:17)
    Ta Warszawa to miasto bez jaj...jak mozna POzwolic na to zeby bojowki KOD robily w tym miescie co chca.
  • ~widz
    (2016-12-19 23:31)
    wszystko razem: bullshit
  • ~Olaf
    (2016-12-19 23:37)
    Cezary niech lepiej powspomina scenę erotyczną z filmu "Kobieta samotna". A może woli tego nie pamiętać?
  • ~pazurek od kciuka
    (2016-12-20 09:13)
    Przestań gościu pogrążać się jeszcze bardziej swoimi idiotycznymi wspominkami. Kariera Twoja dobiega końca i próbujesz na zjechanych rolach filmowych się podnieść! PAZURA, BACZNOŚĆ ! na 13 posterunek marsz ! Dalej udawaj wariata !