Karolak broni Kożuchowskiej: Hejt, z którym zmierzyła się po odebraniu orderu, to typowa polska zawiść

Małgorzata Kożuchowska za przyjęcie z rąk prezydenta Andrzeja Dudy Orderem Odrodzenia Polski, została zmieszana z błotem przez przeciwników rządzącej partii. W obronie aktorki stanął jej dobry kolega, Tomasz Karolak.

wróć do artykułu
  • ~hanka
    (2016-12-28 17:57)
    powiem krótko przestałam oglądać Rodzinkę. Nie drażnił mnie jej katolicyzm ale Duda to już za dużo Feee
  • ~Elzbieta
    (2016-12-27 23:29)
    Od dzis polubilam Tomka Karolaka,a Malgosie Kozuchowska uwazam za swietna aktorke i szlachetna osobe .Jestem pewna ,ze otrzyma jeszcze wiele odznaczen.
  • ~Ferdek
    (2016-12-03 06:46)
    Chore.akceptowane były wyróżnienia z rak poprzednika-to dopiero obciach.
  • ~klop
    (2016-11-22 23:12)
    Ja, jest za PIS ! a powinna być jak wszyscy za złodziejami z PO i Nowoczesnej bandy KODziarzy.
  • ~j.24
    (2016-11-22 20:29)
    Brawo normalni i świetni aktorzy. W życiu trzeba opowiadać się po dobrej stronie.Nareszcie koniec PO.
  • ~siwy
    (2016-11-22 20:16)
    Wstyd opowiadać się za PO i stawać po jego stronie - robią to tylko nieudacznicy.
  • ~ad
    (2016-11-21 23:23)
    Mylisz się Karolaku. Dość mamy pisieli.
  • ~Iza55
    (2016-11-21 23:18)
    Do tej pory ordery dostawali co roku ci sami aktorzy "po linii partyjnej" PO - zasłużeni dla partii tacy jak pani Janda, ograny Olbrychski, Komorowska i inni. Bardzo dobrze, że p. Kożuchowska otrzymała to odznaczenie - trzeba przewietrzyć tę zatęchłą atmosferę, a poza tym milej patrzeć na ładne twarze.
  • ~Ella
    (2016-11-21 21:36)
    Zgadzam się z opinią pana Karolaka na temat pani Kożuchowskiej..
  • ~znawca orderow
    (2016-11-21 21:34)
    jaka zawisc, bezczelnosc wladzy, aktorzynie przyznac taki medal za NIC, to skandal i tyle
  • ~kola
    (2016-11-21 20:54)
    Ona powinna być wyczytywana w apelu smoleńskim , przecież na nią tez był zamach .ktoś ustawił kartony na drodze.
  • ~siccc
    (2016-11-21 20:36)
    ani karolak /żałosny aktorek ?/ ani kożuchowska - nic wybitnego - miernotki, dodatkowo karolak - chorągiewka
  • ~Wicki
    (2016-11-21 18:32)
    Karolak to nie zadna zawisc, oboje jestescie marnymi aktorzynami, sa aktorki i aktorzy , ktrorzy cos prezentuja ,graja jak przystalo na prawdziwego aktor, w takim glupkowatym serialu jak ten ROIDZINKA, TO PIERWSZA LEPSZA OSOBA Z ULICY POTRAFI ZAGRAC,POKAZ jak zagralbys powazna role w powaznej sztuce , tak samo jak ta cala lala od scianek Kozuchowska, tylko lekke rolki , byle jaki ddialog tyle oboje potraficie
  • ~BUeeh
    (2016-11-21 17:34)
    Na widok Karolaka zbiera mi się na wymioty.
  • ~molij
    (2016-11-21 17:13)
    Karolak....wielki aktor bbuuaaahhhha, pewnie też kato głupek i wie tyle, że ma d.... w tyle.
  • ~sp
    (2016-11-21 17:02)
    To Dziennik sugeruje jakiś Hejt, ten typ tak ma.
  • ~obserwator
    (2016-11-21 16:30)
    znalazl sie medrzec,zapomnial co dzialo sie podczas wyborow p. Prezzydenta to karolak szalal z nienawisci zreszta kto go slucha
  • ~Oscar