Piotr Adamczyk planował zamach na Jerzego Urbana: Był dla nas żywym przykładem zła

Piotr Adamczyk rolą papieża Jana Pawła II wypracował sobie bardzo grzeczny wizerunek. Tymczasem okazuje się, że aktor ma na sumieniu kilka grzechów, w tym plan zamachu na Jerzego Urbana.

wróć do artykułu
  • ~Don hetero
    (2016-11-16 11:12)
    Ten je*any pe dał jest bardziej żałosny niż 100 karolaków i kozuchowskich razem wziętych :D
  • ~ piotr
    (2016-11-16 11:02)
    Adamczyk byles idiota i jesteś i będziesz Do Urbana to ty nie dorosles Tak samo Jakta sekta POPIS
  • ~popieram
    (2016-11-16 10:25)
    Na ta mende Urbana szkoda nawet grantu.
  • ~cid
    (2016-11-16 10:55)
    Przez takie głupie gadanie/ pisanie Urban może dopisać sobie, że planowano na niego zamach. Zawleczką, bo w granacie nie było prochu...;-)
  • ~kiniman
    (2016-11-16 13:20)
    przeciesz to jest pijaczzyna narkoman on juz nie a mózgu tylko żylaki aktorzyna z bożj łaski
  • ~Fruzia
    (2016-11-16 18:31)
    kłamczuch....
  • ~Misewiczka
    (2016-11-16 17:31)
    Euro-banksterzy winni go zwolnić bo kompromituje ich francuskiego pacjenta.Reklamuje ten bank mówi "co możemy jeszcze dla ciebie zrobić" po "wydudkaniu" klienta z ostatniego grosza.Teraz okazuje się ,że to niedoszły terrorysta który służy obcemu panu.
  • ~obserwator 1
    (2016-11-17 18:07)
    Uważaj Adamczyk nie rob z siebie większego błazna niż jesteś ! Komediantem waść jesteś i basta !
  • ~romank
    (2016-11-17 04:32)
    niesiolowski chcial wysadzic lenina,czuie sie przez to opozycjonista/weteranem walk z komuna
  • ~dal
    (2016-11-17 06:25)
    Brawo! Powinien zostac odznaczony Krzyzem Kawalerskim Odrodzenia Polski za odwage!
  • ~szczepek
    (2016-11-30 11:48)
    Obecna pisowska patologia w dziedzinie propagandy i prania mózgów prześcignęła Urbana i zbliża sie do Goebbelsa.
  • ~xc
    (2016-11-19 10:09)
    blazen!
  • ~Al
    (2016-11-27 18:12)
    no nie chciał być małoletnim bandytą !!! a myślałem że grzechy własne wypowiadamy na spowiedzi. Aktor idiota.....
  • ~real
    (2016-12-02 15:37)
    Brawo Adamczyk! Piękna idea, szkoda, że nie zrealizowana.