Hanna Lis wyjaśnia, dlaczego zamknęła konto na Twitterze: Jest polityczny i toksyczny

Hanna Lis tydzień temu poinformowała opinię publiczną, iż zamyka swoje konto w popularnym serwisie społecznościowym. "Twitter jest bardzo polityczny, a w polskim wydaniu polityczny, znaczy bardzo toksyczny" - wyjaśniła dziennikarka.

wróć do artykułu
 • ~matylda
  (2016-08-19 12:38)
  Droga pani redaktor, jest takie mądre powiedzenie " nosił wilk razy kilka ,ponieśli i wilka". Proszę pomyśleć co czuje np. Jarosław Kaczyński któremu wylewane są kubły pomyj na głowę i to od braci dziennikarzy. Można go nie lubić ale to co mu robicie to chamstwo i ********* Wam dziennikarzom w głowach się poprzewracało od nadmiaru gotówki do tego nie popartej solidną pracą tylko układzikami. Jesteście żałośni i ludzie to widzą.
 • ~ja i ona
  (2016-08-19 15:38)
  Twitter jest po prostu bezkompromisowy - obnaży każdą bzdurę, kłamstwo czy hipokryzję. Dlatego pani Lisowa z niego uciekła, przyzwyczajona, że w jej środowisku wszyscy się obłudnie sobą wzajemnie zachwycają.......
 • ~jory123
  (2016-08-20 09:12)
  cha, cha, to nie wypisuj głupot Haniu!
 • ~antyMOnia
  (2016-08-20 19:32)
  Taka wrażliwa osoba? A żyje z największym POlskim chamem i to jej nie przeszkadza.
 • ~ja ja
  (2016-08-20 19:44)
  Pluszak Donka i MO wymyślili "ciemny lud to kupi" jako wypowiedź Kurskiego. Jacka. I ten hejt POwtarzany jest przez lemingi jako prawda objawiona.Choć Lisa i MO usprawiedliwię podejrzewając, że Kurscy im się POmylili.
 • ~dal
  (2016-08-21 06:33)
  Hmm, zyczliwoscia, nie no mozna, tylko dlaczego mamy klaskac komus, kto jedzie do Laosu, udaje biedaka, ktoremu przylo przezyc za 1 dolca dziennie, nabija w butelke miejscowych tubylcow, ktorych prosi o pomoc a pozniej, wraca do kraju zgarania nieprawdopodobna kase za program i jest "wstrzasniety" jak niewiele ma Lud Bozy w Laosie, podczas gdy u niego z pulek dobra sie po prostu wylewa, wiec nauczony tym kontaktem z "rzeczywistoscia" tym razem kupuje buciki za jedyne 60 zl za to z koralikami, na dodatek wakacje spedza w Grecji, sandalki na pokaz ma za jedyne 2500 a w naskorkowym magazynie Viva czy jak mu tam wylewa krokodyle lzy, ze nie ma z czego zyc? Rzeczywiscie jak tu nie wspolczuc takiemu!