Hanna Lis: Zrozumiałam, że my w naszym świecie mamy stanowczo za dużo

Udział w programie "Azja Express" przyniósł Hannie Lis nie tylko początek nowej drogi zawodowej. Dzięki niemu dziennikarka zyskała także zupełnie nowe spojrzenie na otaczającą ją rzeczywistość.

wróć do artykułu
  • ~mariola
    (2016-08-11 14:20)
    Droga Haniu, konsumpcjonizm to tez zakup bucikow za 60 zl pomimo iz wcale sie ich nie potrzebuje. Gdybys to rozumiala nalozylabys letnie buciki ktorych na pewno masz wiele w szafie.
  • ~neo
    (2016-08-11 15:20)
    w pierwszej kolejności powinna zrezygnować z tego swojego bufona mę-żulka
  • ~gratuluję refleksji
    (2016-08-11 19:51)
    Ucieszyła mnie refleksja pani Hanny. H.L. ocknęła się. Przybliży się do tych dla których targowisko próżności stało się zauważalne? Moje uszanowanie.
  • ~antyMOnia
    (2016-08-11 22:40)
    Co za tępa dzidzia. PObawi się w"biedę" kasując za to niezły hajs i bezrefleksyjnie wróci do luksusowego żywota.
  • ~Elżbieta
    (2016-08-12 08:24)
    Pani Haniu BRAWO !!! Proszę mi wierzyć , że w Polsce wiele rodzin , zanim nowo wybrany rząd przyznał 500+ , po prostu żyło za 60zł. przez cały tydzień a może nawet i dłużej ...
  • ~Ja
    (2016-08-12 10:04)
    Co ona ********
  • ~Wojtek W.
    (2016-08-12 10:06)
    Fajna moda na permisywną zabawę. Proponuję jeszcze wczasy "tydzień w wsi popegeerowskiej - posmakuj jak śmierdzi prawdziwe życie na prowincji", albo "poczuj się jak niepełnosprawny i wyrusz na wycieczkę wózkiem inwalidzkim do częstochowy za pomocę PKP". "Weekend za kasą w markecie. Poczuj jak to nie jest móc pójść do WC". Pomysłów jest wiele.
  • ~dal
    (2016-08-12 12:28)
    No coz, zdarza sie, Hania sie "przebudzila" Laos tak ja zmienil, ze zamiast bucikow za 1000 kupila tanie espadryle za jedyne 60 zl i poczula sie bosko, Haniu sa jeszcze inne mozliwosci, a mianowicie takie by w ogole nie kupowac espadryli z koralikami a chodzic w tym co wylewa sie z polek w domu, a polowe kasy za udawanie biedakow w Laosie przeznaczyc na pomoc dla ludzi w potrzebie.
  • ~KODomitów w kamasze
    (2016-08-16 18:24)
    w peło kilku POsłów już robiło "eksperyment" jak przeżyć cały miesiąc za 500 złotych ?....ha ha ha zabrakło im na ich ulubioną Gazetkę Wybiórczą
  • ~bart
    (2016-08-18 12:39)
    Jeżeli tak się zmieniła to może przeznaczy honorarium za tą żenadę na tych naprawdę potrzebujących
  • ~zacofanie nie zna granic
    (2016-08-26 14:09)
    Skończ z tym Liskem take futerały to dawno nie w modzie
  • ~Becia
    (2016-10-07 04:06)
    Jak pani nie wstyd bawić się w biednych?