Pyskówka Ogórek i Kuźniara na Twitterze. Zrobiło się nieprzyjemnie

Zaczął Jarosław Kuźniar, a Magdalena Ogórek mu odpowiedziała. Tak zaczęła się pyskówka, którą dziennikarz i była kandydatka na prezydenta toczą na Twitterze.

wróć do artykułu
  • ~vh
    (2016-08-09 16:04)
    Szczerze mowiac nei rozumiem tego Kuzniara - bierze sie na dyskusje z humanistka ktora bije go intelektualnie - tam gdzie widac kres mozliwosci intelektualnych Kuzniara tam Ogorek jak mysle dopiero sie rozkreca...
  • ~Rok
    (2016-08-09 16:36)
    Jak to się mówi "trafiła kosa na kamień " . Intelekt Kuzniara ma się tak do intelektu Pani Magdaleny Ogórek jak jak intelekt pantofelka do naczelnych. Tacy ludzie pokroju Kuzniara nadają ton obecnej opozycji i tak zwanych elit wiadomego pochodzenia.
  • ~Analityk
    (2016-08-09 15:44)
    Przecież z nim nie ma najmniejszego sensu dyskutować na jakikolwiek temat. On tak jak i wszyscy z TVN są uczuleni na PIS i winni się leczyć u przednich dermatologów. Oprócz tego Kuźniar to człowiek chyba karmiący się żółcią bo tyle jadu od niego płynie przy każdej rozmowie. A ogórek na przykładzie TK miała rację mówiąc, że w Polsce trzeba prawo napisać od początku. Szkoda, że jej tego nie pozwolono uczynić.
  • ~abc de
    (2016-08-09 16:54)
    Czy on ciagle musi przyoiminac ze jest 100% idi ota.
  • ~mariola
    (2016-08-09 16:49)
    Ogorek nie dala najmniejszej szansy Kuzniarowi na wyjscie ze starcia z twarza, ale widac ze ten ostatni ma spore grono zwolennikow widzac po tym jak oceniane sa wpisy. Nie moja bajka ale sezon Ogorkowy trwa :-)
  • ~POtencjalna i d i o t k a
    (2016-08-09 16:55)
    Kuźniar ...zastępca ..D u p c z o k a
  • ~sowa
    (2016-08-09 17:25)
    a kto to jjest Kużniar,jakiś prowincjonalny chałturnik?Pani Magdaleno,nie warto polemizować z takim dupkiem!
  • ~Elżbieta
    (2016-08-09 18:18)
    A kim jest ta pier........doła Kużniar ? Może to jeden z tych demonstrujących z Kijowskim ? To w takim razie nawet gdyby byli nawet razem i z całym szwadronem KODziarzy , to Pani Magda Ogórek ,,przebiła ,, by ich swoją wiedzą , inteligencją , taktem i tym wszystkim co ma w sobie NAJ ,NAJ ,.. /a dużo tego jest , oj jest !!!!
  • ~oo
    (2016-08-09 18:03)
    Alimenciarz to rozwiaze. Potrzeba tylko 80 tys. I troche mydla by zlagodzic fetor.
  • ~zastawa_stołowa
    (2016-08-09 16:33)
    Ogórkowa, do talerza!
  • ~demokrata
    (2016-08-09 18:58)
    Smieszne ze ,,CZERWONI" już kloca się miedzy sobą.Kuzniar to wyjątkowy ,,CWOK" ! Z jednej strony lepiej było by żeby wyjechal do swoich mocodawców w Moskwie ,a z drugiej to po tym co robil w USA wstyd tylko Polsce i Polakom przyniosl, i pewnie robl by to samo gdzie indzej. Taka już jego ,,LEWACKA MAC" !!!
  • ~lecho bolo
    (2016-08-09 21:43)
    kuźniar wieśniaku spadaj, bo okropnie zajechało cebulą, zboczeńcu
  • ~Pan i Władca
    (2016-08-10 01:49)
    Hmmmm, nie rozumiem jednego, Kuźniar to szczyt obciachu, ..............................wdawanie się w pyskówki z takim czymś ubliża inteligencji Pani, jemu zaś dodaje rozgłosu....................................a już myślałem, że nie usłyszę o typie, i tak jak Lis powoli zniknie z przestrzeni publicznej..................................
  • ~andrzej
    (2016-08-10 07:46)
    Brawo Pani Magdaleno!!
  • ~fel
    (2016-08-10 08:40)
    W przypadku p. M. Ogórek rozum i uroda idą w parze. Wielka szkoda, że takie osoby w Polsce są nieliczne.
  • ~Kuźniadebili
    (2016-08-09 22:38)
    Nadęty ,,balonie" to Ty pisz o ...wielorybach, bo tak Cię nauczono i zawsze to robiłeś ale nie sugeruj innym, bo niewielu jest takich jak Ty : zakłamanych idiotów !
  • ~ANIK
    (2016-08-09 20:37)
    u ogórka inteligencja na poziomie warzywa. jestem pewna że z koprem i kiszona też jest nie strawna.
  • ~fregat
    (2016-08-09 18:37)
    ............" ogóóóorkowa "pokazała kim jest w kampanii wyborczej.........................mnie jej szkoda , szuka swego miejsca ale w punkt nie trafia...........................................a Kuzniara uwielbiam ,ma jeden kurs i tego się trzyma......................
  • ~alpaga
    (2016-08-10 07:56)
    Kuzniar co to Zafikolek?
  • ~man
    (2016-08-10 07:50)
    Żona powinna go sprać po pysku za to traktowanie kobiet,a podobno ma dwie.