Pyskówka Ogórek i Kuźniara na Twitterze. Zrobiło się nieprzyjemnie

Zaczął Jarosław Kuźniar, a Magdalena Ogórek mu odpowiedziała. Tak zaczęła się pyskówka, którą dziennikarz i była kandydatka na prezydenta toczą na Twitterze.

wróć do artykułu
  • ~M
    (2018-11-27 15:37)
    Pomijając Kuzniara... a kim jest p. Ogórek? Tandetna sprzedajną d...!
  • ~Przedszkolak
    (2016-11-07 03:07)
    Ogorek,ogorek, kielbasa i sznurek kielbasa uciekla, ogorek do piekla (PiS)
  • ~ziolo
    (2016-09-28 19:28)
    przeciez kuzniar nigdy nie byl zbyt bystry,wylonil sie nagle spod lisowego ogona.
  • ~kowalewski
    (2016-08-12 17:23)
    Prezenter, jak wiadomo pochodzi od zbierania prezentów. I niech ten pan pozostanie przy tym a nie wymądrza się.
  • ~bart
    (2016-08-11 08:11)
    Jedno jest fantastyczne że Kużniar był twarzą akcji przeciwko hejtowi a obrażanie kogoś ze względu na płeć to właśnie typowy hejt.
  • ~mika
    (2016-08-10 16:56)
    Pani Ogórek, celebrytka o ogromnym parciu na szkło.Bez honoru,dążąca po "trupach" dfo kariery. Może trzeba tej pani przypomnieć jej "starania o prezydenturę", w których ośmieszyła się totalnie. Żenująca postać. Na miejscu Pana Kuzniara nie wchodziłabym z nią w dyskusję. Ona jeszcze nie przetrawiła porażki i upokorzenia po kampani prezydenckiej.
  • ~Zośka
    (2016-08-10 09:15)
    Kuźniar, gdyby zastosował pisowską mowę i myśl katolicką to wygrałby tę słowną batalię. Ale nie chciał być chamem. No i dobrze. Panie Jarku pozdrowienia.
  • ~fel
    (2016-08-10 08:40)
    W przypadku p. M. Ogórek rozum i uroda idą w parze. Wielka szkoda, że takie osoby w Polsce są nieliczne.
  • ~alpaga
    (2016-08-10 07:56)
    Kuzniar co to Zafikolek?
  • ~man
    (2016-08-10 07:50)
    Żona powinna go sprać po pysku za to traktowanie kobiet,a podobno ma dwie.
  • ~andrzej
    (2016-08-10 07:46)
    Brawo Pani Magdaleno!!
  • ~Blazen z zoliborza
    (2016-08-10 06:40)
    Mnie sieon podoba przed i ohorek mistoi i przed i po !
  • ~Pan i Władca
    (2016-08-10 01:49)
    Hmmmm, nie rozumiem jednego, Kuźniar to szczyt obciachu, ..............................wdawanie się w pyskówki z takim czymś ubliża inteligencji Pani, jemu zaś dodaje rozgłosu....................................a już myślałem, że nie usłyszę o typie, i tak jak Lis powoli zniknie z przestrzeni publicznej..................................
  • ~Kuźniadebili
    (2016-08-09 22:38)
    Nadęty ,,balonie" to Ty pisz o ...wielorybach, bo tak Cię nauczono i zawsze to robiłeś ale nie sugeruj innym, bo niewielu jest takich jak Ty : zakłamanych idiotów !
  • ~lecho bolo
    (2016-08-09 21:43)
    kuźniar wieśniaku spadaj, bo okropnie zajechało cebulą, zboczeńcu
  • ~ANIK
    (2016-08-09 20:37)
    u ogórka inteligencja na poziomie warzywa. jestem pewna że z koprem i kiszona też jest nie strawna.
  • ~Syl26
    (2016-08-09 19:40)
    Zart.....Pani Ogórek zmienia poglądy bardzo często.żenada.wazelinuje PIS az miło..kandydatka lewicy na prezydenta.hi hi
  • ~nina
    (2016-08-09 18:59)
    Pusta lalka.
  • ~demokrata
    (2016-08-09 18:58)
    Smieszne ze ,,CZERWONI" już kloca się miedzy sobą.Kuzniar to wyjątkowy ,,CWOK" ! Z jednej strony lepiej było by żeby wyjechal do swoich mocodawców w Moskwie ,a z drugiej to po tym co robil w USA wstyd tylko Polsce i Polakom przyniosl, i pewnie robl by to samo gdzie indzej. Taka już jego ,,LEWACKA MAC" !!!
  • ~fregat
    (2016-08-09 18:37)
    ............" ogóóóorkowa "pokazała kim jest w kampanii wyborczej.........................mnie jej szkoda , szuka swego miejsca ale w punkt nie trafia...........................................a Kuzniara uwielbiam ,ma jeden kurs i tego się trzyma......................

Może zainteresować Cię też: