Daniel Olbrychski: Mam na utrzymaniu rodzinę. Nie mogę nie pracować!

Daniel Olbrychski to kolejny polski gwiazdor, który ani myśli przechodzić na emeryturę. Aktor mimo swojego ponad 50-leniego stażu pracy wciąż czeka na kolejne role, bowiem ma wiele osób na utrzymaniu.

wróć do artykułu
  • ~Ppp
    (2016-07-29 08:20)
    Czy ludzie zasłużeni dla kultury polskiej nie powinni dostawać dodatkowo dożywotniego stypendium? P. Daniel ma rodzinę na utrzymaniu i tu takie stypendium niewiele pomoże, ale jest dobrym przykładem, że coś takiego by się przydało. Pozdrawiam.
  • ~qqqz
    (2016-07-29 08:22)
    Chciałoby się napisać, biedactwo. Ale żeby z tym od razu do gazeciny lecieć?
  • ~iza
    (2016-07-29 08:30)
    a kogo obchodzi pijaku twoja rodzina
  • ~E tam.......
    (2016-07-29 08:39)
    Biedak ma wszystkich na utrzymaniu - a wnuczek nie ma mamusi i tatusia, a 108 letnia babcia nie ma emerytury? Chory brat pewnie ma rentę, albo emeryturę? Ale czego się nie robi dla dobrej roli, albo taniej popularności, można nawet opowiadać głupoty, lepiej się przyznaj,że wszystko przechlałeś zamiast płacić ZUS.
  • ~ARBEIT MACHT FREI
    (2016-07-29 09:05)
    w ruskiej budzie dorobisz , za poparcie mafii i złodziei ,albo w składaniu pralek lub czajników za 1300zł miesięcznie , tak żyją zwykli zostawieni ludzie w Polsce bez żadnej pomocy w tamtej mafii rządzącej, więc teraz zaczyna to się zmieniać dla zwykłych POLAKÓW
  • ~Jimmy Bounce
    (2016-07-29 09:33)
    Daniel weź kredyt
  • ~Harry
    (2016-07-29 09:41)
    Gdzie te szlachciura nauczyła się tego żebraczego tonu. Więcej klasy celebryto!
  • ~FAKTY
    (2016-07-29 09:45)
    DANIEL WEŹ KREDYT WE FRANKACH ,TWÓJ PRZYJACIEL PETRU CI POMOŻE W SPŁACIE, DO KOŃCA SWOICH DNI BĘDZIESZ PŁACIŁ I WNUCZKI TEŻ ,oto oszuści spodlili Polski Naród ,to jego kumple górale ze wzgórz golan zgotowali los naszej ludności
  • ~Archer
    (2016-07-29 09:51)
    "Świadomie postanowiłem nie pracować w Rosji, więc to też duża strata dla budżetu." To jest nowina. Bo mlody Danielek nie mial wiekszych oporow przed graniem w czerwonych propagandowkach. A nieco starszy juz Daniel przyjal Medal Puszkina.
  • ~pardons
    (2016-07-29 10:05)
    no i musze sie napic
  • ~autorka
    (2016-07-29 10:17)
    To odpowiedzialny mężczyzna, czego zapewne o wielu komentujących nie można powiedzieć (zazdrośnicy?), artyści mają małą emeryturę, większość musi pracować do końca i to ich trzyma w dobrej formie, bez pracy ludzie się rozpadają psychicznie, co widać po komentarzach zabijających wolny czas pisaniem komentarzy nierobów ;)
  • ~jasko
    (2016-07-29 10:41)
    108 letnia babcia ma emeryture x3 bo po ukończeniu setki tak sie mnoży dotychczasowe świadczenie. zakładając że ma najniższą czyli ok 1000 (a na pewno tak nie jest) bierze 3000. Ale może jest w takim stanie że trzeba dokładać do tej kupki.n.
  • ~Marianna
    (2016-07-29 11:33)
    A wam dziadkowie nie pomagali na studiach? Nie? Biedne dzieci, co za trauma.
  • ~Q
    (2016-07-29 11:55)
    Och Daniel, znają liczne panie Wszystkie Twoje manie, nie próbuj ich kryć Danielu, nie ma takich wielu Żeby tak do celu trafiać raz po raz Weź i ostatecznie się ustatkuj Saldo masz dodatnie, cel priorytetowy Innym szansę daj Skrupulatnie swoje płać podatki Żeby budżet zatkać Trzeba pieniędzy, kto ma jak nie Ty Och Daniel, na srebrnym ekranie Zawsze byłeś as, wciąż zadziwiasz nas Och Daniel, kiedy Ty przestaniesz W świata oceanie złotą rybką być
  • ~ida
    (2016-07-29 12:20)
    Jeśli ciotka ma 108 lat, to oprócz swojej emerytury lub renty otrzymuje od państwa dodatkową emeryturę w wysokości ok. 3 tys. złotych. Więc niech pan nie kłamie, panie Olbrychski
  • ~TAGI
    (2016-07-29 12:34)
    DANIEL,a twoja serdeczna marylka rodowicz ,ci nie pomoze..
  • ~Wilk Wiesław
    (2016-07-29 12:50)
    A co?Żona dużo je, taaak? Moja też. Współczuję.
  • ~bankowiec
    (2016-07-29 13:16)
    Tylko kredyt na niskie raty poprawi twoje samopoczucie.
  • ~precz.
    (2016-07-29 13:31)
    Zakodowany żebrak ,a fuj.
  • ~Nick
    (2016-07-29 14:12)
    Moj ojciec w wojne przeszedl z polska armia szlak przez Rumunie, Francie do Anglii. Zaraz po wojnie wrocil do Polski, gdzie zostal przez UBecje pobity do nieprzytomnosci i wrzucony do smietnika. Przezyl, ale z pracy go wywalili - to byli ci ktorych pan Olbrychski tak kocha. Zeby utrzymac rodzine zaczal pracowac przy rozladunku wagonow z weglem. Czego i panu zycze. Jakas praca sie zawsze znajdzie a zadna ponoc nie hanbi.