Daniel Olbrychski: Mam na utrzymaniu rodzinę. Nie mogę nie pracować!

Daniel Olbrychski to kolejny polski gwiazdor, który ani myśli przechodzić na emeryturę. Aktor mimo swojego ponad 50-leniego stażu pracy wciąż czeka na kolejne role, bowiem ma wiele osób na utrzymaniu.

wróć do artykułu
  • ~Piotr
    (2017-05-13 09:17)
    Co wy wszyscy od artystów chcecie, widzicie tylko drzazgi a nie dostrzegacie belki oblanej betonem? Dobierzcie się do oszustów i złodzieji takich jak np.bo niemożliwe jest wymienić wszystkich klan Kaczyńskich Dubaniowskiego, tłustych karpii w ich otoczeniu Oraz pierwszego wariata RP Antka policmajstra czerpiącego garściami ze skarku Państwa
  • ~wiesia
    (2016-08-15 19:23)
    no to nie pij tyle synku... Azjo, Tuchajbejowiczu
  • ~Tolek
    (2016-08-01 18:57)
    Idź do ochrorny.przyjmuja i płacą 6zl/h
  • ~KANIA
    (2016-08-01 18:52)
    Co miał to wszystko przepił! Gdzieś w jego wywiadzie wyczytałam, że chlał 5 butelek wina dziennie.Teraz niech idzie lać piwo lub wino do baru, może mu coś tam od pijących kapnie.
  • ~Zdziwiona
    (2016-07-31 19:12)
    P Danielu a co z nieruchomosciami?Soja puste?Czyzby........................
  • ~fregat
    (2016-07-31 00:28)
    nie był moim idolem i nie jest
  • ~ali
    (2016-07-30 21:10)
    stary dziadyga ,czy to co w zyciu zarobił przepucił.prawie kazdy ma na utrzymaniu rodzine i nie biadoli z tego powodu. Podpowiem zadna praqca nie chańbi a jak sie szuka układów to niech sie nie je
  • ~adam
    (2016-07-30 20:11)
    A co pan robil z kasą z poprzednich lat Gral pan bardzo dużo?
  • ~Robert
    (2016-07-30 15:57)
    Dla mnie może zdechnąć!
  • ~r46
    (2016-07-30 15:28)
    Do Biedronki za ochroniarza.Kiedy wyrok za drugie zatrzymanie jednośladem ? Los jak bumerang co dałeś bliżniemu otrzymasz ze zdwojoną mocą.
  • ~jedrek35
    (2016-07-30 13:23)
    Koryto sie skonczyło? haha
  • ~ Bibilijny
    (2016-07-30 13:20)
    Już stary jesteś , by coś jeszcze puknąć, ale i w tym wieku też się trafi jak ślepemu kogutowi ziarno. Nie załamuj się zatem, rozglądaj w około, zwracaj uwagę należną na młody drób, jakby co to w płaszczyku ,wykazuj podwójną czujność i nie chlaj.
  • ~Ja
    (2016-07-30 12:42)
    Ten facet powinien sie leczyc!
  • ~św.NH
    (2016-07-30 12:41)
    Czarny chleb i czarna kawa , okraszone marszem KOD to twoje wyzwanie.
  • ~juz cie nie lubie
    (2016-07-30 12:18)
    Oj Azja, ciekawe oj ciekawe...Naprawdę azjata skoro nie lubisz Słowian
  • ~pot fox
    (2016-07-30 08:22)
    POdziękuj szubrawcom i oszustom z PO !!!!
  • ~daniel
    (2016-07-30 08:21)
    obrzydliwy charakter
  • ~Zozo
    (2016-07-30 07:31)
    Panie Olbrychski trochę wstydu i pokory.Dotad był pan rozbestwionym sława i pieniędzmi idolem władzy Platformy Obywatelskiej.Zyc było panu i nie umierać,przez własne nałogi płaci pan za to,miliony ludzi zyje z emerytur,rent nikt po siedemdziesiątce nie goni za praca,ani pieniędzmi bo sie przygotował do starości i pan tez musi.
  • ~bolek
    (2016-07-30 07:22)
    azja sprzedaj konia zaoszczedzisz na owsie
  • ~Aga
    (2016-07-30 07:00)
    Dawne elyty i lewa kase ten rzad zlikwiduje.Nauczcie sie zyc jak wszyscy Polacy.